2Be Slim Cena:
24.06 PLN

Opakowanie:
60 tabletek

2Be Slim - tabletki na odchudzanie


Suplement diety 2Be Slim rekomendowane jako suplement diety dostępny jest w zestawach, na który składa się 30 tabletek do stosowania na dzień oraz 30 tabletek do stosowania na nocy. W zależności od pory stosowania skład tabletek nieco się różni, podobnie jak ich podstawowe działanie. 2Be Slim zalecany jest do stosowania przez osoby, poszukujące suplementów diety wspomagających odchudzanie oraz przyspieszających metabolizm organizmu. Zastosowanie mechanizmu opartego na zróżnicowanym działaniu tabletek na dzień i na noc dostosowane jest do naturalnych procesów, zachodzących w organizmie każdego człowieka.


ZRÓŻNICOWANE EFEKTY

Tabletki rekomendowane do stosowania w różnych porach dnia w celu łatwiejszego stosowania zróżnicowano kolorystycznie. Tabletki na dzień to tabletki w kolorze różowym, podczas gdy tabletki do stosowania w nocy mają kolor niebieski. Podstawowa faza stosowania suplementu – faza I – to faza dzienna, w czasie której dzięki składnikom zawartym w tabletce organizm jest wspierany w procesach trawiennych, zmniejszeniu ulega wchłanianie tłuszczów, co z kolei przekłada się na zmniejszenie masy ciała u osoby stosującej 2Be Slim. Drugą fazą stosowania suplementu jest faza nocna. Niebieska tabletka wspomaga organizm poprzez utrzymywanie właściwego poziomu glukozy we krwi, zmniejsza apetyt oraz przyspiesza metabolizm. W każdej z faz za skuteczność suplementu 2Be Slim odpowiadają składniki naturalne, uzupełnione o składniki mineralne, m.in. chrom, oraz L-karnitynę, odpowiedzialną za regulację procesów energetycznych, w szczególności za spalanie tłuszczu.


TABLETKI NA DZIEŃ

Różowe tabletki na dzień odpowiadają za redukcję masy ciała. W ich składzie znalazła się L-karnityna w postaci winianu, wyciągi z fasoli, morszczynu, zielonej herbaty, kawy czy korzenia imbiru. Wyciąg z zielonej herbaty reguluje poziom cukru we krwi oraz prowadzi do redukcji masy ciała. Wyciąg z morszczynu zapewnia uczucie sytości oraz przyspiesza przemianę materii. Za właściwy poziom glukozy we krwi odpowiada także wyciąg z imbiru, który jest nieocenionym składnikiem wspierającym funkcjonowanie układu pokarmowego.


TABLETKI NA NOC

Efektywność działania tabletek na dzień uzupełniają niebieskie tabletki na noc, w których znalazł się chrom, spirulina oraz wyciągi m.in. z gorzkiej pomarańczy, karczocha, skrzypu i cynamonu. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy wspiera metabolizm tłuszczów oraz węglowodanów, natomiast wyciągi z karczocha i skrzypu wspierają działanie wątroby, przyczyniając się jednocześnie do kontroli masy ciała. Wyciąg z cynamonu oprócz działania pobudzającego wspiera również działanie układu pokarmowego. Dodatki w postaci spiruliny i chromu stabilizują poziom glukozy we krwi. Dzienna zalecana porcja do spożycia suplementu 2Be Slim to jedna tabletka na dzień oraz jedna na noc, przyjmowane w czasie posiłku. Jako suplement diety 2Be Slim opinie zapewnia skuteczne działanie wraz z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Po suplement nie mogą sięgać dzieci, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące. Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu będzie także nadwrażliwość na któryś ze składników.