African Mango Cena:
160.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

African Mango - tabletki na odchudzanie

Walka z nadmiarem kilogramów może być trudna, szczególnie wówczas, gdy nie powiodły się poprzednie próby. Pomimo tego warto znaleźć w sobie siłę woli (bądź odpowiednią motywację) i podjąć kolejny raz wyzwanie. Będzie to tym prostsze, kiedy zrzucanie zbędnych kilogramów zostanie wsparte za pomocą tabletek na odchudzanie African Mango. Jest to suplement diety, który dzięki swoim właściwościom jest w stanie wesprzeć każdą osobę, niezależnie od płci i wieku.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

African Mango posiada w swoim składzie wyłącznie naturalne komponenty, ponieważ jego podstawowym elementem są występujące w Kamerunie owoce mango, określane przez rdzennych mieszkańców Afryki jako „Orzechy Dikka”. Tabletki na odchudzanie African Mango zostały wzbogacone o witaminy i minerały, które wspomagają właściwą gospodarkę hormonalną organizmu. Suplement diety afrykańskie mango posiada w swoim składzie antyoksydacyjne witaminy C oraz E, polifenole, kwas omega-3 i omega-6, miedź, karotenoidy, potas i aminokwasy:

  • Nasiona owocu mango – znajdujące się w tabletkach na odchudzanie nasiona owocu mango skutecznie zmniejszają apetyt i przyczyniają się do przyspieszenia procesów związanych ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Wspomagają poza tym trawienie i uczestniczą w usuwaniu toksyn z organizmu. Nasiona owocu mango zawierają ponadto antyoksydacyjne witaminy, kwasy omega, miedź, karotenoidy, potas i aminokwasy. Składniki te w znaczącym stopniu ograniczają chęć podjadania pomiędzy posiłkami, wywołują uczucie sytości, zmniejszają pokusę sięgania nie tylko po tłuste przekąski, ale także po słodycze. Oparte na nasionach owoców mango tabletki na odchudzanie to suplement diety, który pozwala na uzyskanie długotrwałych rezultatów, bez występowania efektu jo-jo.

  • Polifenole – zawarte w składzie African Mango polifenole nie dopuszczają do odkładania się nowych złogów tłuszczu, a co więcej, są to związki roślinne (flawony, flawolnole, flawanomy, katechiny, garbniki i fenelokwasy), które z dużym powodzeniem uczestniczą w leczeniu różnorodnych dolegliwości. Polifenole, witaminy i minerały w efektywny sposób przyczyniają się do odblokowywania receptorów komórkowych. Pozwala to z jednej strony na zwiększenie wrażliwości na insulinę oraz lektynę, z drugiej natomiast chroni organizm przed występowaniem nowych komórek tłuszczowych. Dzięki polifenolom suplement diety African Mango wspomaga proces lipolizy, polegający na wykorzystywaniu przez organizm zgromadzonych dotychczas zapasów tłuszczu. Tabletki na odchudzanie zwiększają poziom leptyny, która reguluje spożywanie pokarmów.

STOSOWANIE

Suplement diety African Mango należy spożywać w liczbie nieprzekraczającej dwóch kapsułek dziennie. Najlepiej przyjmować je w czasie posiłku i popić szklanką wody.

PRZECIWWSKAZANIA

Tabletki na odchudzanie African Mango efekty nie powinny być spożywane przez niepełnoletnie osoby. Pomimo ich prozdrowotnych właściwości trzeba skonsultować się z lekarzem, o ile podejmująca odchudzanie osoba zażywa leki lub ma zdiagnozowaną poważną chorobę.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony