Atlas Creatine Cena:
69.00 PLN

Opakowanie:
300 g

Atlas Creatine - odzywka na przyrost masy miesniowej

Atlas Creatine to suplement diety to wynik pracy najlepszych specjalistów. Ich dziełem jest nowoczesna, innowacyjna formuła oparta między innymi o estryfikowaną formę kreatyny. Atlas Creatine jest jednym z najbardziej anabolicznych suplementów diety, jakie można znaleźć na rynku. Opisywany produkt wpływa pozytywnie na poprawę osiąganych przyrostów masy mięśniowej, a także wzmaga rozbudowę ich siły.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Głównym składnikiem Atles Creatine jest kreatyna – naturalna substancja, która stymuluje wzrost masy mięśniowej, zwiększa objętość komórek mięśniowych, a także zwiększa syntezę glikogenu i intensywność pracy mięśniowej. Kreatyna wpływa pozytywnie również na szybkość regeneracji po treningu. Opisywana odżywka na przyrost masy mięśniowej to jednak suplement diety stworzony nie tylko na bazie kreatyny w najlepszej postaci, ale także szereg innych, wyjątkowo wartościowych składników, które wspierają rozwój suchej masy mięśniowej i siły fizycznej, a także przyspieszają procesy regeneracyjne. Jednym ze składników pomocniczych produktu jest na przykład ekstrakt z kozieradki pospolitej – rośliny znanej także jako fenugreek. Jest to doskonałe źródło saponin steroidowych, czyli związków zwiększających i wzmacniających procesy anaboliczne w ciele, czego efektem jest ułatwienie budowania atrakcyjnego ciała. Innym wartym uwagi składnikiem suplementu diety Atlas Creatine jest ekstrakt z buraka zwyczajnego. Jest to bogate źródło betainy oraz pochodnych tego związku pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z buraka zwyczajnego wzmacnia i intensyfikuje produkcję czerwonych krwinek, dzięki czemu wzmacnia się odporność organizmu oraz poprawia się dotlenienie komórek. Co więcej, opisywany składnik posiada niezwykłe właściwości przeciwzapalne, a także pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Ekstrakt z buraka zwyczajnego jest też znanym źródłem azotanów, które wpływają pozytywnie na syntezę tlenku azotu, co przyspiesza z kolei adaptację treningową. Następnym składnikiem suplementu diety jest betaina bezwodna w czystej formie, znana także jako trimetyloglicyna. Ten składnik produktu wykazuje szereg zadziwiających właściwości, które skutecznie zwiększają i wspomagają efektywność treningu. Betaina bezwodna wspiera gospodarkę wodną organizmu oraz odgrywa bardzo ważną rolę w biosyntezie kreatyny, która z kolei bierze udział w procesach rozwoju mięśni. Betaina bezwodna podnosi także poziom siły beztlenowej i zwiększa suchą masę mięśniową, redukując jednocześnie masę tłuszczową. Ten składnik suplementu diety Atlas Creatine wpływa też pozytywnie na wydolność treningową organizmu.

STOSOWANIE ATLAS CREATINE

Zaleca się stosowanie jednej miarki (5g) proszku rozpuszczonego w 250 ml wody przed śniadaniem w dzień bez treningu, natomiast w dzień treningowy jednej miarki (5g) proszku rozpuszczonego w 250 ml wody przed śniadaniem oraz po skończonym treningu. Suplement diety należy stosować przez minimum trzy miesiące, aby uzyskać optymalne rezultaty.

PRZECIWWSKAZANIA

Atlas Creatine nie jest przeznaczony dla osób, które są uczulone na którykolwiek ze składników suplementu. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety oraz nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt nie powinien być przyjmowany przez karmiące matki, kobiety w ciąży oraz dzieci.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony