Braveran Cena:
29.90 PLN

Opakowanie:
8 tabletek

Braveran - tabletki na erekcję


Trudność z osiągnięciem erekcji to coraz bardziej powszechny wśród współczesnych mężczyzn problem. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzony został suplement diety o nazwie Braveran. Jego spożywanie przyczynia się do poprawy potencji, sprawia, że wzwód jest silniejszy, a satysfakcja z seksu znacznie większa.


EFEKTY STOSOWANIA

Sekretem skuteczności produktu Braveran jest jego skład. Suplement diety zawiera wiele naturalnych, bardzo cennych składników takich jak: L-Arginina, buzdyganek naziemny, maca, żeń-szeń, szafran, selen, cynk i witamina E. L-Arginina odpowiada za ogólną witalność i wspomaga układ krwionośny. Jej stosowanie sprawia, że krew szybciej napływa do takich narządów jak penis. Ta substancja poprawia również wydolność organizmu i poprawia sprawność fizyczną, pozwalając na długotrwały wysiłek fizyczny. Doskonale więc wspomóc może w wielogodzinnych, łóżkowych zabawach. Buzdyganek ziemny, kolejny składnik Braveranu, to odpowiedzialny jest za libido – ochotę na seks. Do tego posiada działanie zwiększające potencję. Korzeń maca z kolei przyczyni się do poprawny sprawności seksualnej i wzrostu płodności. Zwiększa popęd płciowy, poprawia produkcję spermy. A to dlatego, że zawiera wiele cennych aminokwasów, a tym znaną już ze swoich zbawiennych właściwości argininę. Znany od dawna w medycynie Dalekiego Wschodu żeń-szeń od dawna znany jest ze swojego działania wzmacniającego wzwód. Jego stosowanie pomaga w sprawniejszym transporcie krwi do narządów rozrodczych. Kolejny naturalny składnik – szafran, także przyczynia się do zwiększenia erekcji. Jego dodatkową właściwością jest zwiększenie objętości nasienia. Do pomocy w produkcji spermy i zwiększenia ruchliwości plemników włącza się także selen obecny w suplemencie Braveran. Cynk odpowiedzialny jest za wysoki poziom testosteronu – jeśli znajduje się on w normie, mężczyzna będzie miał silne wzwody, popęd seksualny i płodność na wysokim poziomie.

STOSOWANIE

Braveran to jeden z najchętniej wybieranych suplementów diety na potencję przez mężczyzn w Polsce. Dodatkowym atutem jest to, iż jest on dostępny w internecie. Można więc z łatwością kupić go w każdej drogerii czy aptece internetowej. Jeśli chodzi o stosowanie, należy spożyć 4 tabletki Braveran, popijając je małą ilością wody. Powinno to się uczynić przynajmniej godzinę przed planowanym zbliżeniem. Po upływie tego czasu zaobserwować można nasilenie się erekcji i napływ sił seksualnych i witanych. Braveran jako suplement diety dostępny jest dla każdego mężczyzny, jest bezpiecznym środkiem, który można regularne spożywać.


PRZECIWWSKAZANIA

Nie powinno się jednak przekraczać dziennej porcji do spożycia w ilości 4 tabletek. Taka porcja w zupełności wystarczy aby seks był satysfakcjonujący, intensywny, przyjemny i długi. Przed jego stosowaniem należy zapoznać się również z ulotką dołączoną do opakowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości powinno skonsultować się ze swoim lekarzem lub dietetykiem. Braveran to suplement diety, który powstał z myślą o mężczyznach chcących czerpać wielką radość z seksu. Jego stosowanie pozwoli rozpalić ogień w sypialni, zwiększyć satysfakcję i pewność siebie.