Cellinea Cena:
229.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Cellinea - tabletki na cellulit

Cellulit jest przyczyną obniżenia pewności siebie u wielu kobiet niezależnie od wieku. Panie zmagające się z widoczną „skórką pomarańczową” unikają basenów, zakładania kostiumów kąpielowych i krótkich spodenek lub sukienek. Cellulit wpływa na obniżenie ich komfortu życia. Często nie jest związany z nadwagą i mają go również szczupłe osoby. Przyczynami cellulitu może być nieodpowiednia dieta, predyspozycje genetyczne, powikłania w gospodarce hormonalnej i wiele innych… Samodzielne pozbycie się cellulitu to proces trudny, jednakże odpowiednie tabletki na cellulit w połączeniu z nawilżaniem skóry i wprowadzeniem modyfikacji w sposobie odżywiania mogą przynieść efekty przechodzące najśmielsze oczekiwania. Cellinea to kompleksowy suplement diety dedykowany kobietom dotkniętym problemem cellulitu. Jego skuteczność polega na tym, że działa od wewnątrz. Wszelkie inne preparaty nakładane na skórę wpływają tylko na wierzchnią warstwę, nie przynosząc żadnych efektów. Tymczasem regularne stosowanie suplementu Cellinea wpływa na zmianę faktury skóry.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY CELLINEA

Suplement Cellinea wpływa na uregulowanie metabolizmu w komórkach tłuszczowych, co w znacznym stopniu przyśpiesza proces przemiany materii. W ten sposób następuje eliminacja wewnętrznych przyczyn powstawania cellulitu. Regularne stosowanie suplementu skutkuje znaczną poprawą krążenia krwi. Sprawia to, że skóra jest lepiej ukrwiona, co przekłada się na jej jędrność, elastyczność i ogólnie lepszy wygląd. Co więcej, Cellinea wpływa na szybszą regenerację naskórka. Wykorzystanie naturalnych składników sprawia, że suplement nie tylko wpływa na aspekty wizualne naszego ciała, ale także poprawia stan zdrowia organizmu. Dzięki takim składnikom jak skrzyp polny, pokrzywa czy cynk osoby regularnie stosujące Cellinea mogą zauważyć poprawę kondycji włosów, cery i paznokci. Co więcej, suplement wykazuje działanie ochronne w przypadku układu krwionośnego i serca. Pierwsze rezultaty kuracji można zaobserwować już w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. Tempo i stopień uzyskiwanych efektów to kwestia indywidualna. Ma na to wpływ aktualny stan naszej skóry oraz organizmu, a także nasze predyspozycje.

STOSOWANIE

Należy spożywać dwie kapsułki dziennie. Ważne są pory ich przyjmowania. Pierwszą należy połknąć zaraz po śniadaniu, a drugą pół godziny przed zaplanowaną aktywnością fizyczną. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Stosowanie suplementu diety przez co najmniej trzy miesiące umożliwi uzyskanie optymalnych efektów. Warto jednak pamiętać, że tempo pojawiania się pierwszych efektów to kwestia indywidualna wynikającą z budowy ciała, metabolizmu i predyspozycji organizmu. Z tego powodu czas uzyskiwania efektów u różnych osób może się różnić.

PRZECIWWSKAZANIA

Suplement nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Nie należy podawać suplementu dzieciom poniżej dwunastego roku życia. W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety Cellinea również nie należy go przyjmować.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony