Cholesterol OFF Cena:
97.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Cholesterol OFF - tabletki na cholesterol


Cholesterol LDL, zwany także „złym cholesterolem” znany jest ze swoich szkodliwych właściwościach, a konsekwencje jego nadmiaru często nagłaśniane są w programach telewizyjnych, książkach i Internecie. Wciąż jednak niewiele osób wie jak sobie radzić z tym problemem. Nadmiar złego cholesterolu może doprowadzić do zawału serca oraz poważnych chorób krążenia takich jak miażdżyca, choroba wieńcowa czy przewlekłe niedokrwienie mięśnia sercowego. Właśnie dlatego należy jak najszybciej podjąć z nim świadomą walkę. Prostym i efektywnym sposobem na obniżenie jego poziomu jest regularna suplementacja odpowiednimi tabletkami na cholesterol. Suplement diety Cholesterol OFF znacząco zmniejsza poziom cholesterolu LDL we krwi. Przekłada się to na zmniejszenie ryzyka zachorowalności na liczne choroby krążenia. Co więcej, tabletki na obniżenie cholesterolu Cholesterol OFF działają w oparciu o naturalne składniki odżywcze, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz organizmu.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Cholesterol Off wpływa na obniżenie złego cholesterolu, wykorzystując właściwości naturalnych składników odżywczych. Właśnie dlatego formuła suplementu pozbawiona jest sztucznych, chemicznych składników, a zamiast nich wykorzystano takie składniki jak: jagody acai, magnez oraz zielona herbata. Rezygnacja ze sztucznych składników nie tylko sprawia, że suplement jest znacznie zdrowszy, ale także obniża ryzyko wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych. Redukcja złego cholesterolu poprzez regularne spożywanie tabletek Cholesterol OFF wpływa także na zachowanie odpowiedniej elastyczności tętnic, dzięki czemu odpowiednia ilość krwi może trafić do serca. Zachowanie tej elastyczności jest możliwe dzięki zapobieganiu odkładania się złego cholesterolu w naczyniach krwionośnych. Suplement diety Cholesterol OFF został stworzony z myślą o wszystkich osobach chcących zadbać o zdrowie i swoją kondycję. Regularne spożywanie tabletek na obniżenie poziomu cholesterolu umożliwi znaczną redukcję złego cholesterolu, co znacznie zwiększy witalność. Zachowanie zdrowia serca przekłada się na dłuższe życie spędzone w dobrej kondycji zdrowotnej.


STOSOWANIE

Producent zaleca spożywanie po jednej kapsułce suplementu dwa razy dziennie. Pierwszą należy spożyć podczas śniadania, a drugą wieczorem podczas posiłku. Kapsułki należy popić szklanką wody. Optymalne rezultaty można zauważyć po mniej więcej trzech miesiącach regularnej suplementacji. Należy jednak pamiętać, że czas niezbędny dla uzyskania najlepszych rezultatów może różnić się zależnie od osoby spożywającej tabletki na obniżenie cholesterolu ze względu na jej metabolizm, budowę ciała oraz ogólne predyspozycje organizmu.


PRZECIWWSKAZANIA

Tabletki na obniżenie cholesterolu Cholesterol OFF nie powinny być spożywane przez osoby poniżej dwunastego roku życia, kobiety w ciąży lub matki w okresie karmienia piersią. Stwierdzona nadwrażliwość lub alergia na któryś ze składników suplementu diety Cholesterol OFF również jest przeciwwskazaniem do jego stosowania.