Cum Plus+ Cena:
79.90 PLN

Opakowanie:
30 kapsułek

Cum Plus+ – tabletki zwiększające wytrysk


Plemniki to męskie komórki rozrodcze wytwarzane przez jądra. Plemniki rozwijają się normalnie do pełnej dojrzałości w jądrach mężczyzny począwszy od okresu dojrzewania. Wytwarzanie plemników zdolnych do zapłodnienia komórki jajowej jest bezwzględnym warunkiem płodności. Nieprawidłowość w takiej produkcji lub dojrzewaniu może powodować niepłodność u mężczyzn. Duże znaczenie ma liczba plemników, które znajdują się w ejakulacie mężczyzny. Każde ponad 20 milionów plemników na mililitr jest uważane za normalne. Liczba plemników mniejsza niż 20 milionów na mililitr nazywana jest oligospermią.


EFEKTY

Niska liczba plemników jest jedną z przyczyn męskiej niepłodności. Możliwe przyczyny niskiej liczby plemników to efekty uboczne pewnych produktów, nadmierny stres, ekspozycja na promieniowanie lub niektóre chemikalia. Wady nasienia w nasieniu mogą być związane z szeregiem problemów zdrowotnych, w tym z wysokim ciśnieniem krwi, chorobami serca oraz chorobami skóry i gruczołów. Inne przyczyny to niekontrolowane i niewłaściwe stosowanie leków, zaburzenia metaboliczne, brak witamin i minerałów, wpływ zanieczyszczeń przemysłowych, a także uzależnienia. Aby zadbać o jakość nasienia warto stosować Suplement diety. Cum Plus jest to “wzmacniacz” nasienia oparty na składnikach cynku i selenu. Produkt ten:

  • Przyczynia się do zdrowej / normalnej spermatogenezy;
  • Przyczynia się do optymalnej produkcji plemników;
  • Wspomaga poprawę jakości plemników;
  • Wspomaga poziom zdrowego testosteronu;
  • Przyczynia się do zdrowej szybkości przemieszczania się plemników;
  • Stymuluje produkcję spermy.

Tabletki zwiększające wytrysk w naturalny sposób wspierają poziom testosteronu i mają pozytywny wpływ na płodność, narządy płciowe i dobre samopoczucie. Regularne spożywanie tych kapsułek przyczynia się do zdrowej jakości nasienia i stymuluje jego produkcję – dzięki czemy ejakulacja jest dużo bardziej intensywna oraz obfita.


JAK DZIAŁA CUM PLUS+?

Selen przyczynia się do produkcji zdrowej ilości plemników. Ten naturalny minerał zawiera przeciwutleniacze, które pomagają wzmocnić układ odpornościowy i poprawić zdrowie fizyczne. Ma to pozytywny wpływ na produkcję i jakość nasienia. Poza tym selen poprawia również płodność. Cynk chroni plemniki przed wolnymi rodnikami, co ma korzystny wpływ na jakość nasienia. Cynk jest również wymagany do produkcji testosteronu. Ten hormon ma wielki wpływ na libido. Witamina E przyczynia się do ochrony przed wolnymi rodnikami, a zatem także ma pozytywny wpływ na jakość nasienia. L-karnityna jest niezbędnym składnikiem odżywczym do produkcji plemników. Przyczynia się do wytwarzania plemników o dobrej mobilności. Kwas foliowy bierze udział w wytwarzaniu nowych komórek i wspomaga zdrową spermatogenezę. Proszek korzeniowy Maca, Dong Quai i Avena Sativa mają stymulujący wpływ na pożądanie seksualne, a zatem zwiększają wydajność fizyczną. Dodany magnez, witamina B6, witamina B12, witamina C i zielona herbata wspomagają dostarczanie energii i zapewniają energetyczne i ożywione doznania seksualne. Cum plus to sprawdzony suplement diety, który daje prawdziwe efekty.