Drivelan Ultra Cena:
167.00 PLN

Opakowanie:
30 kapsułek

Drivelan Ultra - tabletki na erekcję


Drivelan Ultra to naturalny i bezpieczny dla człowieka suplement diety, który charakteryzuje się długotrwałym działaniem, niską ceną i wysoką skutecznością.


JAK DZIAŁA?

Tabletki na sprawność seksualną składają się z naturalnych składników, których zadaniem jest stymulujące oddziaływanie na centralny układ nerwowy, zwiększenie ciśnienia krwi i ogólnoustrojowe pobudzenie. Tak dobrany skład suplementu diety (w odpowiednich ilościach i proporcjach) został odpowiednio przebadany i dopuszczony do sprzedaży. Działanie produktu jest długoterminowe – oznacza to, że regularne spożywanie tabletek Drivelan Ultra umożliwia przywrócenie odpowiedniego poziomu potencji. Pierwsze efekty stosowania suplementu diety pojawiają się mniej więcej już po 2 tygodniach. Całkowity powrót do normalnego życia seksualnego trwa od 3 do 4 miesięcy. Termin ten może być zależny od specyfikacji konkretnego organizmu.


JAK STOSOWAĆ?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Drivelan Ultra to tabletki na sprawność seksualna, które stosujemy długoterminowo. Każdej doby należy spożywać od jednej, do maksymalnie dwóch tabletek. Ważne jest, by był on stosowany regularnie. Suplement diety powinien być stosowany zawsze rano, tuż po śniadaniu. Każdorazowo należy go popijać dużą ilością wody. W ten sposób zwiększamy szybkość wchłaniania substancji czynnych, wchodzących w skład naszego suplementu diety. Należy pamiętać, że stosowanie specyfiku w połączeniu z alkoholem nie jest zalecane. Alkohol obniża ciśnienie krwi, dzięki czemu minimalizuje on wpływ tabletek Drivelan Ultra na poprawę erekcji i wzrost podniecenia.


ZANIM ZASTOSUJESZ

Choć Drivelan Ultra jest w pełni naturalnym suplementem diety, to jego nieodpowiednie stosowanie – podobnie jak w przypadku innych środków pochodzenia naturalnego – może wywołać szereg działań niepożądanych.

  • Drivelan Ultra to suplement diety. Oznacza to, że należy go traktować jako wsparcie dla kompleksowej i w pełni usystematyzowanej diety. Pod żadnym pozorem nie wolno stosować suplementu diety jako jej zamiennika!

  • Tabletki na potencje powinny być odpowiednio przechowywane – najlepiej w suchym, zaciemnionym i lekko schłodzonym miejscu (około 23 stopnie Celsjusza). Niedotrzymanie tych warunków może wywołać szereg działań niepożądanych.

  • Drivelan Ultra to produkt, który nie może być stosowany przez osoby niepełnoletnie (podobnie jak inne suplementy diety stosowane w celu wzmocnienia potencji).

  • Osoby, które cierpią na poważne schorzenia związane z układem krwionośnym (nadciśnienie, arytmia serca itd.), powinny stosowanie suplementu diety skonsultować z lekarzem specjalistą. Dotyczy to również tych osób, które cierpią na uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie.


PRZECIWWSKAZANIA

W jednym opakowaniu znajduje się 30 tabletek, co przedkłada się na kurację trwającą od 2 – 4 tygodni. Długotrwałe stosowanie Drivelan Ultra może wywołać uczucie zgagi, dlatego warto go stosować podczas spożywania posiłków (śniadanie lub obiad). Nie zaleca się stosowania suplementu diety przed snem, głównie ze względu na silne działanie pobudzające.