Zaburzenia erekcji to jeden z najczęstszych powodów spadku satysfakcji seksualnej u mężczyzn. Według ostrożnych statystyk, aż 53 procent mężczyzn pomiędzy 40 a 70 rokiem życia uskarża się na nie. Na czym dokładnie polega “ten problem” i jakie są jego źródła?

CZYM JEST BRAK EREKCJI?

Klucz do rozwiązania problemów z erekcją tkwi w ciałach jamistych, znajdujących się w penisie. Gdy są one wypełnione krwią, skutecznie zwiększają objętość penisa, doprowadzając tym samym do erekcji. Z biegiem czasu proces ten zamiera, powodując powstanie coraz bardziej zaawansowanych problemów z erekcją.

JAK Z NIMI WALCZYĆ?

Oczywiście można w tym celu skorzystać z szeregu dostępnych na rynku suplementów diety. Niemniej trzeba zauważyć, że mają one bardzo silny wpływ na ludzki organizm. Dlatego coraz częściej wspiera się je (bądź całkowicie zastępuje) suplementami diety. Przy okazji chcemy zaznaczyć, że suplement diety nie jest jej zamiennikiem, lecz wyłącznie uzupełnieniem jej o konkretne składniki odżywcze i witaminy. Poniżej przedstawiamy trzy środki, które mogą być skuteczne w walce z erekcją.

EROMEN
Eromen - tabletki na erekcje – tabletki na potencje

Eromen Cena:
209.00 PLN

Opakowanie:
10 kapsułek

Eromen – tabletki na erekcje

Pierwszym suplementem diety w naszym zestawieniu jest Eromen. Są to tabletki na erekcję o naturalnym pochodzeniu. Stosowanie ich (przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności) jest w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Eromen działa w sposób kompleksowy, nie tylko wzmacniając intensywność erekcji, ale przede wszystkim podnosząc komfort życia seksualnego. Zwiększa on ciśnienie krwi w obrębie układu rozrodczego, dzięki czemu erekcja jest jeszcze silniejsza i efektywniejsza. Warto zaznaczyć, że Eromen działa pobudzająco na cały organizm. Stosowanie Eromen jest niezwykle proste, aczkolwiek należy pamiętać o tym, by nie przekraczać zalecanej, dziennej ilości spożywanych kapsułek. W przeciwnym razie nie tylko nie przyspieszymy kuracji, lecz wręcz przeciwnie – doprowadzimy do powstania szeregu zjawisk niepożądanych. Każdego dnia należy stosować maksimum 2 tabletki dziennie. W celu jeszcze efektywniejszego przyswojenia wszystkich, zawartych w Eromen składników czynnych, zaleca się by spożywać je tuż po śniadaniu. Jeśli zachodzi taka potrzeba (zwłaszcza, jeśli planujemy w danym dniu aktywność seksualną), możemy drugą kapsułkę zastosować na około 30 – 60 minut przed seksem. Przy stosowaniu Eromen należy zwrócić uwagę na długoterminowość kuracji. Oznacza to, że środek należy stosować minimum przez miesiąc, w ilości zalecanej w dołączonej dokumentacji. Suplement diety należy przechowywać w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci i przede wszystkim w stosunkowo niskiej temperaturze (około 20 stopni Celsjusza). Eromen nie należy stosować, jeśli zdiagnozowano u nas problemy z krążeniem, bądź sercem i jeśli odczuwamy nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, zawartych w suplemencie diety. Tabletki Eromen nie powinny być stosowane również w przypadku osób, które nie ukończyły pełnoletności. Na koniec jedna uwaga – kapsułek nie wolno łączyć z alkoholem. Skutecznie zmniejsza on ich skuteczność działania.

BIGERECTION
BigErection - tabletki na erekcje – tabletki na potencje

BigErection Cena:
99.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

BigErection – tabletki na erekcje

Kolejne tabletki na erekcję, jakie mamy w naszym zestawieniu, to BigErection. Ten suplement diety działa podobnie jak większość środków na potencję. Na tle innych produktów wyróżnia się on jednak możliwością regeneracji organizmu po stosunku i wsparciem dla procesów odpowiedzialnych za spermatogenezę. BigErection to środek, który działa w pełni kompleksowo. Z jednej strony gwarantuje on zwiększenie doznań seksualnych i pobudzenie libido (wzrost wytwarzania testosteronu) a z drugiej przyspiesza procesy metaboliczne i pobudza organizm. Ma to niebagatelny wpływ na kondycję całego organizmu mężczyzny przed, ale też i po stosunku. Skuteczne działanie BigErection zostało udowodnione przez specjalistów, którzy zbadali wszystkie wchodzące w jego skład komponenty i przebadali ich wpływ na organizm człowieka. Jak stosować suplement diety? Najlepiej w ilości maksymalnie dwóch kapsułek na dobę (koniecznie w godzinach porannych). Liczba dwóch kapsułek nie jest ostateczna. W miarę pojawiania się postępów w kuracji, można ją zmniejszyć do jednej kapsułki. Warto zaznaczyć, że BigErection jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. Pierwsze efekty kuracji możemy zobaczyć już tygodniu, maksymalnie dwóch. Co ważne – regularne stosowanie BigErection może wywołać trwałe skutki, w postaci braku problemów z erekcją. BigErection należy stosować doustnie, nie mieszając go przy tym z alkoholem. Składniki zawarte w trunkach mają tendencję to zmniejszania ciśnienia krwi. Dlatego łączenie alkoholu i BigErection może znacznie spowolnić proces usuwania problemów z erekcją. Podobnie jak w przypadku innych suplementów diety, również i tu należy zachować szczególną ostrożność, jeśli cierpimy na choroby układu krążenia. Zasada ta dotyczy także i tych osób, które z różnych względów mają zbyt dużą nadwrażliwość na poszczególne komponenty suplementu diety. Tabletek nie mogą stosować osoby niepełnoletnie. Krok ten może doprowadzić do wielu niebezpiecznych efektów ubocznych.

POWER4SEX
Power4sex - tabletki na erekcje – tabletki na potencje

Power4sex Cena:
149.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Power4sex – tabletki na erekcje

Ostatnim w naszym zestawieniu suplementem diety na erekcję, jest Power4sex. Podobnie jak w dwóch powyższych przykładach, również i ten Power4sex jest dostępny w kapsułkach, co przedkłada się na jego łatwiejsze wchłanianie. W przeciwieństwie do powyższych suplementów diety, Power4sex należy stosować na około 60 minut przed stosunkiem. Każdorazowo spożywamy dwie tabletki Power4sex (w niektórych przypadkach może być to jedna kapsułka). Pod żadnym pozorem nie możemy zwiększać wspomnianej ilości, gdyż może się to niekorzystnie przełożyć na nasz stan zdrowia. Podobnie jak w przypadku powyższych suplementów, nie należy go łączyć z alkoholem, gdyż w ten sposób zmniejszamy skuteczność Power4sex. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat? Po pierwsze to, że jest niewątpliwie bardzo szybki w działaniu. Efekt stosowania suplementu diety utrzymuje się przez około 3 – 4 godzin. Co ważne, nie ogranicza się on wyłącznie do problemów z erekcją, ale też do ogólnoustrojowego pobudzenia, zwiększenia libido itd. Power4sex nie powinny spożywać osoby, które mają problemy z układem krwionośnym i sercem. W ich przypadku stosowanie suplementu diety, którego zadaniem jest zwiększenie efektywności pracy serca, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zjawisk. Suplement diety nie może być też stosowany przez osoby, które w szczególnym stopniu są uczulone na niektóre składniki zawarte w Power4sex. Warto na to zwrócić uwagę głównie ze względu na specyfikę działania Power4sex. Zwiększona szybkość i efektywność działania przedkłada się na zwiększenie ilości składników czynnych w jednej kapsułce. Tak duża ilość substancji czynnych może doprowadzić do poważnych powikłań. Przed zastosowaniem Power4sex sprawdźmy, czy jest on prawidłowo przechowywany. Zaniedbanie kontroli jakości opakowania, jak i samych tabletek, może doprowadzić do zniszczenia kapsułek. Dlatego nie zapominajmy, by środek ten przechowywać w odpowiedniej temperaturze (15 – 25 stopni Celsjusza) a także w suchym i zaciemnionym miejscu. Zwróćmy uwagę również na to, by kapsułki były przechowywane z dala od dzieci.

PODSUMOWANIE

Powyżej opisaliśmy kilka różnych suplementów diety, które łączy jeden, ten sam cel – walka z brakiem erekcji. Na pierwszy rzut oka nie różnią się one od siebie niczym. Jest to jeden z wielu zarzutów skierowanych w stronę osób zachwalających i stosujących suplementy diety. Warto jednak zauważyć, że powyższe preparaty różnią się pomiędzy sobą kilkoma istotnymi czynnikami. Szybkością działania – z przeznaczeniem na terapię krótkotrwałą i długotrwałą. Ukierunkowaniem działania – męska potencja i zadowolenie z seksu to aspekty, które składają się z szeregu czynników. Wzmocnieniem wytrysku – choć większość producentów suplementów diety tego nie gwarantuje, to niektórzy z nich zaznaczają, że ich produkty faktycznie pomagają w tej wstydliwej sprawie. Podsumowując, tabletki na erekcję warto wybierać w oparciu o konkretne analizy i to koniecznie w oparciu o autentyczne produkty. Zwłaszcza, że na rynku istnieje sporo niebezpiecznych dla zdrowia podróbek.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony