Exxtreme Libido Caps Cena:
99.00 PLN

Opakowanie:
10 kapsułek

Exxtreme Libido Caps - tabletki na libido u kobiet

Wiele kobiet, wbrew pozorom nie tych, które zmagają się z etapem zmiany lat, ale tych młodych, często zabieganych żon czy mam doświadcza problemu niskiego libido. Brak odczuwania chęci współżycia seksualnego prowadzi często do problemów w związku, kłótni i nieprzyjemnych sytuacji pomiędzy partnerami. Suplement diety Exxtreme Libido Caps został stworzony właśnie z myślą o tych kobietach, którym brakuje radości z kontaktu seksualnego.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Tabletki na libido u kobiet Exxtreme Libido Caps zawierają składniki, które wzmacniają i pobudzają kobiecy organizm. Naturalne nasiona, ekstrakty owocowe oraz witaminy poprawiają ukrwienie okolic intymnych zwiększając tym samym intensywność odczuwania bodźców erotycznych. Suplement diety dla kobiet ma w swoim składzie między innymi sproszkowane nasiona kardamonu, owsa zwyczajnego oraz nasiona guarany, które rozgrzewają organizm, poprawiają pracę układu krwionośnego, redukują zmęczenie a także wpływają korzystnie na układ hormonalny i nerwowy. Nasiona owsa zwyczajnego stymulują pracę układu nerwowego przez co wrażliwość na bodźce seksualne wzrasta. Guarana to znany wszystkim specyfik pobudzający do działania, ten częsty składnik napojów energetycznych obecny jest także w Exxtreme Libido Caps. Dzięki niemu, kobiety po spożyciu suplementu odczuwają przypływ sił witalnych. Odczuwanie orgazmu w dużej mierze zależy od ukrwienia narządów płciowych, a zawarte w suplemencie diety sproszkowane nasiona kardamonu doskonale zapewniają poprawne ukrwienie także tej części kobiecego organizmu. Obecny w produkcie ekstrakt z owocu Muira Puma to niezawodna substancja poprawiająca wrażliwość seksualną. Aktywne w produkcie są także witaminy B6 oraz B12, które przyczyniają się do wzrostu produkcji czerwonych krwinek przez co umożliwia prawidłowe ukrwienie okolic intymnych czyniąc je bardziej wrażliwymi na najdelikatniejsze nawet bodźce. Pozostałe składniki suplementy diety to substancje wypełniające takie jak celuloza oraz węglan wapnia. Produkt dostępny jest w formie kapsułek, których otoczka wykonana jest z naturalnej zwierzęcej żelatyny.

STOSOWANIE

Producent zaleca spożycie jednej tabletki na dobę. Tabletkę należy przyjąć około 30 minut przed stosunkiem, połykając w całości i popijając dużą ilością płynu. Suplement diety nie wpływa bezpośrednio na podniecenie seksualne. Należy także pamiętać, że spożywanie alkoholu może w znacznym stopniu osłabić działanie produktu. Dodatkowo nie zaleca się również spożywania dużych ilości tłustych pokarmów podczas przyjmowania suplementu, gdyż tłuszcz może osłabić wchłanianie produktu.

PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety nie może być stosowany u osób poniżej osiemnastego roku życia, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej z dala od dzieci, nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony