FormeXplode Cena:
137.00 PLN

Opakowanie:
125 g

FormeXplode - odzywka na przyrost masy miesniowej

Suplement diety FormeXplode to odżywka na przyrost masy mięśniowej. Stworzona z unikalnej mieszanki aminokwasów. Stymuluje produkcję hormonu wzrostu, zwiększa siłę, przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej i zwiększa wytrwałość.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY
  • BCAA – rozgałęzione łańcuchy aminokwasów. Składnik odżywczy. Zapobiegają zakwasom. Zwiększa zasoby energii poprzez jej suplementację z zewnątrz. Działa anabolicznie i redukuje degenerację mięśni po treningu poprzez zapewnienie im wymaganych do natychmiastowej regeneracji składników odżywczych.

  • Kreatyna – jeden z najbardziej efektywnych suplementów diety stanowi masę budulcową tkanki mięśniowej. Powszechna w mięsie czerwonym kreatynina uzyskała sympatię najlepszych kulturystów na świecie a jej efekt z powodzeniem przeniesiony został na codzienny użytek. Zwiększa siłę i wytrzymałość. Polecana jako pierwsza linia ataku przy progresywnym zwiększaniu siły. Zwiększa wytrzymałość i odporność włókien mięśniowych na mikro-uszkodzenia.

  • L-karnityna – jest kluczowym ewenementem procesu priorytetu funkcji dualizmu energetycznego lipidów z proteinami. Wpływa pozytywnie na przyrost masy mięśniowej przez negowanie zapotrzebowania na energię ze spalania protein. Zamienia tkankę tłuszczową na energię do użytku w procesach budowania włókien mięśniowych. Syntezowany z lizyny, metioniny oraz witamin C, B3, B6 i żelaza Fe. Zwiększa wydolność tlenową. Antyoksydant – wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Występuje obficie w wołowinie. Naturalnie występuje w dziczyźnie, wieprzowinie, króliku, drobiu, rybach, nabiale i grzybach. Śladowe ilości w owocach, warzywach i orzechach.

  • L-tyrozyna to aminokwas endogenny, czyli produkowany przez ludzki organizm. Uznana jako booster dla mózgu. Wspiera tworzenie się synaps mózgowych. Poprzez działanie sedytywne łagodzi stres. Popularny dodatek do suplementów nootropowych. Aminokwas białkowy. Poprawia syntezę dopaminy i norepinefryny. Ma ścisły związek z adrenaliną. Używa się do leczenia fenyloketonurii poprzez podwyższenie stężenia tyrozyny we krwi. Ceniona jako łatwo przyswajalna forma tyrozyny. Konwertuje do usuwającej toksyczny związek melaniny. Prekursor dopaminy w procesie przekształcenia tyrozyny w L-dopa.

  • L-arginina wraz z kreatyną jest duetem energetyzującym tkankę mięśniową. Zwiększa wytrzymałość i siłę. Aminokwas endogenny naturalnie syntezowany w organizmie ludzkim. Wspomaga proces detoksykacji. Funkcjonuje w procesie syntezy hormonu wzrostu. Łączona z procesem starzenia naturalnie występuje w mięsie, nabiale i produktach roślinnych.

STOSOWANIE

Stosuje się jeden raz dziennie po siedem gram produktu (zmieszanego z wodą, mlekiem lub jogurtem) przed śniadaniem lub obiadem.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie zaleca się stosowania FormeXplode przez osoby z podwyższonym poziomem fenyloalaniny w chorobie dopaminowej, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, stwardnieniem zanikowym bocznym, chorobami wątroby i chorobą syropu klonowego.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony