Insemin Men Cena:
119.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Insemin Men - tabletki na plodnosc dla mezczyzn

Coraz więcej par cierpi, gdyż nie mogą doczekać się upragnionego potomka. Naukowcy przygotowali więc specjalny preparat, który wspomoże płodność u mężczyzny, a przy tym zwiększy też szansę na poczęcie dziecka. Są to tabletki na sprawność seksualna Insemin Men.

DZIAŁANIE INSEMIN MEN

Insemin Men to suplement diety, którego głównym zadaniem jest poprawa płodności u mężczyzny. Jego regularne stosowanie zwiększy szansę na poczęcie upragnionego dziecka. Formuła suplementu diety Insemin Men została skonstruowana w taki sposób, by wpływać korzystnie na jakość nasienia, podnieść ruchliwość plemników, zwiększyć ich ilość oraz wspomóc ich prawidłowy rozwój. Insemin Men to preparat, który pomoże unormować poziom testosteronu we krwi, a tym samym wpływa korzystnie na sprawność seksualną i funkcjonowanie męskiego układu rozrodczego. Dodatkowo wykazano, że suplement diety Insemin Men pomaga uregulować pracę tarczycy i usunąć nadmiar wolnych rodników z organizmu mężczyzny. Wykazuje więc również działanie opóźniające starzenie się.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY INSEMIN MEN?

Suplement diety Insemin Men to tabletki na płodność u mężczyzn oraz zaburzenia płodności. Ich zażywanie pomoże odzyskać sprawność seksualną i zwiększy szanse na spłodzenie dziecka.

SKŁAD

W składzie Insemin Men znajduje się: cynk, witamina B6, maca, selen, jod, witamina D, witamina B12, magnez, foliany, ryboflawina, mangan, miedź, witamina C, witamina E oraz wyciąg z pestek winogron.

BEZPIECZEŃSTWO I PRZECIWWSKAZANIA

Insemin Men nie powinien być stosowany u mężczyzn poniżej 18 roku życia oraz u alergików, którzy wykazali się w przeszłości nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Podczas kuracją Insemin Men nie zaleca się spożywania alkoholu oraz potraw o dużej zawartości tłuszczu i owoców cytrusowych, ponieważ mogą one zmniejszyć lub opóźnić działanie suplementu. Nie należy też spożywać większej, niż zalecana ilość kapsułek w ciągu dnia.

JAK STOSOWAĆ SUPLEMENT DIETY INSEMIN MEN?

Zaleca się spożywać 1 kapsułkę preparatu 2 razy dziennie: rano i wieczorem w trakcie posiłku. Kapsułki należy popić dużą ilością wody. Najlepsze efekty uzyskuje się po minimum 3 miesiącach regularnego stosowania. Należy pamiętać o tym, że każdy organizm jest inny i z tego powodu też czas potrzebny na uzyskanie najlepszych efektów u każdej osoby może się różnić.

JAK PRZECHOWYWAĆ SUPLEMENT DIETY?

Aby tabletki nie straciły swoich właściwości należy przechowywać je w zaciemnionym i suchym miejscu, w temperaturze do 25 st. C. Należy również upewnić się, że dzieci nie będą miały do nich dostępu.

DZIAŁANIE NIEPOŻĄDANE

Nie odnotowano dotychczas wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych, które zostałyby wywołane stosowaniem preparatu. Należy jednak pamiętać o tym, że może on wywołać reakcje alergiczne lub powikłania ze strony układu pokarmowego. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niepokojące objawy należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Należy pamiętać również o tym, że suplement diety nie zastąpi racjonalnej i zdrowej diety.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony