Long Men Cena:
33.00 PLN

Opakowanie:
1 kapsułka

Long Men - tabletki na erekcje

W Polsce około 3,5 miliona mężczyzn skarży się na problemy związane z zaburzeniami erekcji. Intensywne tempo życia, stres, niewłaściwa dieta i brak ruchu mogą powodować zmniejszenie libido i problemy z erekcją. Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu panów naukowcy stworzyli całkowicie naturalny suplement diety, który pomoże uporać się z kłopotami z erekcją i przywróci pewność siebie w łóżku. Long Men to suplement diety dla mężczyzn, którego zadaniem jest wzmocnienie sprawności seksualnej mężczyzny. Jest preparatem, w którego składzie można znaleźć tylko naturalne składniki, a więc może być stosowany niezależnie od wieku i bez obaw o bezpieczeństwo. Przyjmowany doraźnie przed planowanym stosunkiem zapewni szybkie efekty, natomiast zażywany regularnie pozwoli na długoterminowe zwiększenie jakości i intensywności stosunków seksualnych.

DZIAŁANIE SUPLEMENTU DIETY LONG MEN

Long Men to preparat, który pomoże uporać się każdemu mężczyźnie z zaburzeniami potencji. Skład tabletek został opracowany w taki sposób, by wpłynąć pozytywnie na długość i jakość stosunku, zwiększyć libido, płodność oraz krążenie krwi. Tabletki wykazują działanie odżywcze na organizm. Preparat można stosować jednorazowo w celu szybkiego wywołania wzwodu przed stosunkiem lub długofalowo, co pozwoli na zwiększenie częstotliwości erekcji w długim czasie. Long Men pozwoli odzyskać pewność siebie, skupić się wyłącznie na przyjemności płynącej z stosunku seksualnego i zapomnieć o problemach ze wzwodem. Aby preparat zadziałał skutecznie, muszą zadziałać bodźce, które będą stymulować popęd seksualny.

SKŁAD LONG MEN

Preparat zawiera tylko naturalne, roślinne składniki: buzdyganek naziemny, korzeń szparaga lekarskiego i korzeń maca. Rośliny te znane są już od dawna w medycynie chińskiej z dobroczynnego wpływu na popęd seksualny, poprawę napięcia mięśni, wzrost ogólnej energii i poprawę płodności. Pomagają też uporać się z nawracającymi infekcjami i zapaleniem pęcherza moczowego oraz na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

STOSOWANIE LONG MEN

Zaleca się zażycie 1 tabletki doustnie, około jednej godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym i popicie jej dużą ilością wody. Tabletki na erekcję Long Men wyróżnia niezwykła szybkość i długość działania – niektórzy zauważają efekty już po 15 minutach od spożycia, a całkowity czas jego działania wynosi do 36 godzin po zażyciu.

BEZPIECZEŃSTWO

Long Men to preparat, którego skład opiera się wyłącznie na starannie wyselekcjonowanych, naturalnych roślinnych ekstraktach. Jest więc całkowicie bezpieczny dla większości osób, niezależnie od wieku. Przed spożyciem należy zapoznać się ze składem, gdyż preparat może wywołać reakcje alergiczne u osób uczulonych na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się zażywania więcej niż 1 tabletki w ciągu doby. Należy również pamiętać, że Long Men to suplement diety, nie może więc zastąpić regularnych i zróżnicowanych posiłków oraz stosowania zasad zdrowego trybu życia.

PRZECHOWYWANIE

Tabletki należy przechowywać w suchym, zacienionym miejscu, które jest poza zasięgiem dzieci.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony