Member XXL Cena:
179.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Member XXL - tabletki na powiększanie penisa

Member XXL to suplement w kapsułkach, który pogrubia i wydłuża męskość, nawet o 9 cm. Działa już od zażycia pierwszej kapsułki. Skład suplementu został opracowany na bazie organicznych składników, które podnoszą jakość życia seksualnego. Dzięki naturalnym składnikom jest bezpieczny i nie wpływa negatywnie ani na zdrowie, ani na samopoczucie mężczyzny. Zwiększa libido, pozwala uzyskać pełną erekcję oraz gwarantuje trwałe powiększenie męskości po ukończeniu kuracji.

SKŁAD MEMBER XXL

Tabletki na powiększanie penisa zawierają w swoim składzie L-argininę, ekstrakt z kozieradki pospolitej, ekstrakt z owoców palmy sabałowej, ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt z szafranu uprawnego, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, witaminę E, cynk i witaminę B6:

  • L-arginina to aminokwas endogenny, który jest prekursorem tlenku azotu. Ten z kolei odpowiedzialny jest za prawidłowy przepływ krwi przez naczynia krwionośne. Dzięki temu znacząco wpływa na erekcję oraz poprawia sprawność seksualną.

  • Ekstrakt z kozieradki pospolitej jako afrodyzjak podnosi poziom testosteronu we krwi. Poprawia również samopoczucie.

  • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej zwiększa popęd seksualny, skuteczny jest również w leczeniu chorób narządów płciowych. Wykazuje lecznicze działanie także w przypadku przerostu gruczołu krokowego.

  • Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego zwiększa potencję, podnosi poziom testosteronu we krwi, wspomaga erekcję.

  • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego zmniejsza zmęczenie, uspokaja i rozluźnia. Ma korzystny wpływ na kondycję psychiczną oraz fizyczną. Wspomaga on również aktywność seksualną. Uznawany za afrodyzjak zwiększa pożądanie.

  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego dodaje energii, reguluje ciśnienie krwi, wspomaga funkcjonowanie gruczołów, w tym również płciowych.

  • Ekstrakt z szafranu uprawnego to afrodyzjak, któremu przypisuje się właściwości przydatne przy leczeniu niepłodności u mężczyzn. Poprawia nastrój, wykazuje właściwości antydepresyjne.

  • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego poprawia kondycję organizmu, krążenie krwi i działa antydepresyjnie. Chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przypisuje się mu działanie antynowotworowe.

STOSOWANIE

Member XXL zaleca się spożywać w ilości 2 kapsułek dziennie. Jedną kapsułkę należy przyjąć rano przed śniadaniem, a drugą w południe przed obiadem. Należy je popić szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Pierwsze efekty działania preparatu można będzie zauważyć już po zażyciu pierwszej kapsułki. Po 3 tygodniach penis powinien być dłuższy o 2 cm, a po miesiącu o 6 cm. Trwałe rezultaty działania suplementu widoczne będą po 3 miesiącach regularnego stosowania – długość penisa większa o 8-9 cm. Oczekiwane efekty działania preparatu mogą być niższe, jeśli w czasie kuracji spożywany jest alkohol, potrawy wysokotłuszczowe i owoce cytrusowe. Nie zaleca się stosowania suplementu u mężczyzn poniżej 18-ego roku życia. Preparat nie może stanowić zamiennika zdrowej, zróżnicowanej diety.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony