Momentum Cena:
139.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Momentum - tabletki na koncentrację i pamięć

Wśród czynników, które wywierają największy wpływ na samopoczucie człowieka, należy wymienić sen i odpoczynek, aktywność fizyczną, dietę oraz stres. Kiedy wypoczynku jest za mało, a stresu za dużo, pojawia się nie tylko zmęczenie, ale także senność, które w znaczącym stopniu ograniczają sprawność umysłową i możliwości przyswajania wiedzy oraz reagowania na bodźce. Wielu osobom w takich sytuacjach przyjdzie z pomocą suplement diety Momentum.

POPRAWIA ZDOLNOŚĆ ZAPAMIĘTYWANIA

Te innowacyjne tabletki na pamięć z jednej strony poprawiają zdolność zapamiętywania i koncentrowania się na wykonywanej pracy, z drugiej natomiast wywierają ogromny wpływ na przyspieszenie procesów związanych z przyswajaniem wiedzy oraz na znaczne zwiększanie prędkość reakcji. Dzięki tabletkom na pamięć i koncentrację zdolności intelektualne znajdują idealne wsparcie, a organizm otrzymuje całą gamę naturalnych substancji, które zostały zawarte w najnowszej generacji suplemencie diety Momentum. W skład tabletek na pamięć i koncentrację wchodzą, takie komponenty jak chlorowodorek pirydoksyny, tyrozyna, bacopa monnieri oraz L-tenina. Tyrozyna odpowiada nie tylko za produkcję neuroprzekaźników, ale także pobudza metabolizm mózgu. To dzięki tyrozynie tabletki na koncentrację Momentum przyczyniają się do zwiększenia produkcji dopaminy i odporności na stres. Pobudzają wytwarzanie noradrenaliny, która wzmacnia koncentrację i przyspiesza procesy myślowe.

WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW

Podobnie jak tyrozyna na zwiększenie produkcji dopaminy wpływa także L-tenina. Zawierający ją suplement diety nie tylko przyczynia się do wzmocnienia pamięci, ale również przez bardzo długi czas ułatwia utrzymywanie stuprocentowego relaksu, przy jednoczesnym zachowaniu czujności mózgu. Chlorowodorek pirydoksyny (forma witaminy B6) sprawia, że tabletki na pamięć i koncentrację Momentum troszczą się o doskonałą kondycję neuronów, a tym samym wywierają niezwykle pozytywny wpływ na właściwe działanie układu nerwowego. Suplement diety Momentum – dzięki zawartości bacopa monnieri – posiada relaksujące, uspokajające i antydepresyjne właściwości, a jednocześnie przyczynia się do pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego i niezwykle skutecznie wspiera pamięć i koncentrację, nie dopuszczając do obniżenia ich poziomu. Tabletki na pamięć i koncentrację Momentum są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od wieku i płci, którzy pragną odnosić sukcesy. Mogą to być studenci, naukowcy, biznesmeni, sportowcy czy analitycy.

UWAGI

Nie sposób wymienić wszystkich podmiotów, którym tabletki na pamięć i koncentrację mogą nie tylko ułatwić zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia w określonej dziedzinie, ale także zagwarantować zdrowe i bezpieczne osiąganie ich, dzięki wyjątkowym właściwościom zawartych w suplemencie diety składników. Tabletki na pamięć i koncentrację Momentum gwarantują spostrzegawczość, bystrość i jasność umysłu, przy czym warto podkreślić, że nawet w wyjątkowo stresujących momentach zapewniają wzmocnioną koncentrację, która ułatwia skupienie uwagi na aktualnie wykonywanych zadaniach.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony