Nicofrin Cena:
137.00 PLN

Opakowanie:
60 tabletek

Nicofrin - tabletki na rzucenie palenia

Rzucenie palenia papierosów nie jest wcale czymś łatwym. Konieczna jest bardzo silna wola i zaparcie. Często jednak to nie wystarcza. Wówczas warto jest sięgnąć po produkty, dzięki którym walka z nałogiem nikotynowym jest łatwiejsza. Zdecydowanie godnym polecenia specyfikiem jest suplement diety Nicofrin. Tabletki na rzucanie palenia Nicofrin to nowoczesna, złożona z dwóch faz terapia, która umożliwia zwycięstwo nad okropnym nałogiem papierosowym. Najważniejsze w działaniu tego specyfiku jest to, że usuwa on nikotynę z organizmu, powodując że chęć zapalenia papierosa z dnia na dzień jest coraz mniejsza.

STOSOWANIE NICOFRIN

Na jedno opakowanie Nicofrin składa się sześćdziesiąt tabletek, stosowanych w dwóch fazach. Procja jaką można przyjąć przez okres jednej doby to maksymalnie 4 tabletki, które należy ssać aż do momentu ich rozpuszczenia w ustach. Niekiedy, w przypadku gdy nadejdzie duża ochota na papierosa, można sięgnąć po większą ilość tabletek, ale należy uważać, żeby nie przekroczyć dziesięciu dziennie. Nicofrin nie powoduje żadnych ubocznych dolegliwości, jednak lepiej po prostu trzymać się ustalonej przez producenta normy.

SKŁAD NICOFRIN

Receptura Nicofrinu to same naturalne składniki. Nie ma również zagrożenia pojawienia się skutków ubocznych. Nicofrin to przede wszystkim kompleks witamin i minerałów, które wpływają na pozbycia się nikotyny i wszelkich chemikaliów z organizmu. Bardzo ważnym składnikiem jest wyciąg z korzenia Kudzu, egzotycznej rośliny o dużej zawartości tzw. izoflawonoidów – związków o bardzo wysokich właściwościach leczniczych, które wpływają na obniżenie poziomu stresu i zmęczenia oraz poprawę samopoczucia. Korzeń Kudzu daje efekt regeneracji oraz oczyszczenia organizmu z najbardziej szkodliwych substancji toksycznych. Ostatni ze składników – ekstrakt z Rhodiola Rosea skutecznie łagodzi stany nerwowe i depresyjne, związane z procesem rzucania nałogu. Ponadto wpływa na odporność organizmu oraz sprawy związane z lepszą koncentracją i sprawnością procesów myślowych.

CO POWODUJE NICOFRIN?

Tak dobrane składniki Nicofrinu przynoszą efekty przede wszystkim w postaci odwrócenia szkodliwych skutków palenia. Po drugie sprawiają, że osoba uzależniona zapomina o nikotynowym głodzie. Następuje stopniowa poprawa kondycji i po jakimś czasie całkowite rzucenie papierosów. Producent na swojej stronie jako wielki pozytyw wskazuje również poprawę naszej sytuacji materialnej, na skutek niekupowania papierosów.

OPINIE O NICOFRIN

Wśród opinii o Nicofrinie znalezionych w Internecie dominują takie, które stwierdzają, że produkt znacznie ułatwia rzucenie palenia. Jednak istnieje część osób, która wracała do nałogu po jakimś czasie. Niestety ale w porzucaniu palenia najważniejsza jest silna wola oraz chęć wyjścia ze szponów nałogu. To zaś jest bardzo indywidualną sprawą. Tabletki, nawet najbardziej silne, stanowią jedynie dodatek, pomoc do osobistego podejścia osoby uzależnionej. Niemniej tabletki Nicofrin to bardzo dobry, naturalny produkt, dzięki któremu można z pewnością zwalczyć ten nieprzyjemny i coraz droższy nawyk.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony