Nonacne Cena:
159.90 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Nonacne - tabletki na trądzik

Niezależnie od tego, czy chodzi o nastolatków czy o dojrzałe osoby, borykanie się z trądzikiem bywa uciążliwe. Dzięki pojawieniu się nowego suplementu diety o nazwie Nonacne można skutecznie wspierać tę walkę i cieszyć się ładną, gładką skórą. Nie trzeba stosować żadnych czasochłonnych i kosztownych zabiegów – wystarczy spożywać Nonacne.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Tabletki na trądzik zostały opracowane w taki sposób, aby znajdujące się w nich składniki wzajemnie się wspierały i uzupełniały. Zwiększa to szansę na pozytywne rezultaty spożywania tego suplementu diety, a co więcej, warto podkreślić, że został on stworzony w oparciu o naturalne komponenty. Należą do nich wyciąg z pestek winogron, czerwona koniczyna, sarsaparilla (Smilax officinalis), witamina C, liść pokrzywy oraz cynk.

  • Wyciąg z pestek winogron – zawarty w tabletkach na trądzik Nonacne wyciąg z pestek winogron wykazuje przeciwhistaminowe właściwości i posiada przeciwutleniacze. Znajdujący się w nim kwas linolowy przyczynia się do zmiękczania skóry. Dzięki wypełnianiu przestrzeni międzykomórkowych znacznie ją wygładza. Działanie przeciwzapalne mają oligomeryczne proantocyjanidyny.

  • Czerwona koniczyna – suplement diety Nonacne został wzbogacony za pomocą czerwonej koniczyny, dzięki której wspomaga ograniczenie nadmiernego wydzielania się łoju. To on jest przyczyną pojawiających się wyprysków na skórze. Tabletki na trądzik mają oczyszczające działanie, chronią przed toksynami i wspierają pracę układu hormonalnego.

  • Sarsaparilla – Nonacne dzięki temu składnikowi nie tylko zwalcza stany zapalne skóry, ale także łagodzi jej objawy. Jest to możliwe, ponieważ zioło to posiada przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne i antybakteryjne właściwości. Suplement diety wspomaga gojenie się ran i wygładza skórę, nadając jej jednolitą strukturę.

  • Witamina C – tabletki na trądzik Nonacne dzięki zawartej w nich witaminie C posiadają antyoksydacyjne właściwości. Bardzo skutecznie wspomagają walkę z trądzikiem, szczególnie w przypadku osób dorosłych. Witamina C przyczynia się do usuwania wolnych rodników, a co za tym idzie, zmniejsza możliwość pojawienia się zmian na skórze.

  • Liść pokrzywy – z jednej strony wywiera niebagatelny wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn, z drugiej natomiast uniemożliwia nawracanie zmian skórnych. Jako źródło mikroelementów, witaminy C, B2 oraz A ułatwia oczyszczanie skóry w jej najgłębszych warstwach.

  • Cynk – dobra kondycja skóry zależy od obecności w organizmie cynku i dlatego suplement diety cieszy się takim powodzeniem, ponieważ ułatwia spożywanie tego niezbędnego składnika.

STOSOWANIE

Tabletki na trądzik należy spożywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce, popijając dużą ilością wody (przynajmniej szklanka).

PRZECIWWSKAZANIA

Suplementu diety Nonacne opinie nie powinny spożywać kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz młodzież, która nie ukończyła szesnastego roku życia. Przeciwwskazaniem do stosowania tych tabletek na trądzik jest poza tym stwierdzona nadwrażliwość na jeden lub kilka z jego składników.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony