Penirex Cena:
117.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Penirex - tabletki na powiększenie penisa

Choć wielkość męskiego przyrodzenia jest jedną z tych cech anatomicznych, z którymi się po prostu rodzimy, możemy coś zaradzić, jeśli ten rozmiar nam nie odpowiada. Dla wielu mężczyzn duży, gruby członek, w dodatku cechujący się długotrwałą erekcją na zawołanie, to szczyt marzeń. Nie ma się czemu dziwić. Udane współżycie z kobietą wymaga odpowiednich rozmiarów “sprzętu”, który będzie w stanie kobietę zadowolić. Choć wielkość penisa nie ma wpływu na zdolności do zapłodnienia, to może mieć ogromny wpływ na jakość stosunków seksualnych, no i oczywiście – na wzrost pewności siebie.

JAK SKUTECZNIE POWIĘKSZYĆ CZŁONKA?

Skuteczne powiększanie penisa powinno się opierać na metodach nieinwazyjnych, nie wywołujących żadnych skutków ubocznych. Ingerencja chirurgiczna w wielkość członka to zawsze pewne ryzyko. Z kolei zażywając Penirex – tabletki na powiększanie penisa, można spodziewać się wyłącznie pozytywnych rezultatów. Penirex to suplement diety przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Zawiera on unikalna kompozycję 7 naturalnych składników. Należy spożywać jedna tabletkę dwa razy dziennie po posiłku, by już po kilku dniach zaobserwować wyraźnie zwiększoną grubość i długość członka. Stosowanie tego suplementu daje wyraźne efekty już po kilku dniach – osiągnięcie wymarzonych rezultatów wymaga jednak cierpliwości. Należy pamiętać, by nie przekraczać zaleconych dziennych porcji celem przyspieszenia działania suplementu, ponieważ jest to działanie bezskuteczne i może doprowadzić do odwrotnych rezultatów.

SKŁAD I DZIAŁANIE PENIREX

W skład Penirex wchodzą głównie wyciągi roślinne z ziół znanych w medycynie chińskiej od stuleci i wykorzystywanych głównie jako środki poprawiające płodność, erekcję i zwiększające libido u mężczyzn. Ich dobroczynne działanie to głównie stymulacja naczyń krwionośnych do poszerzania swojej objętości, a także podnoszenie ciśnienia tętniczego, by krew płynęła szybciej i skuteczniej dotleniała dystalne partie ciała – czyli członka:

  • Buzdyganek naziemny – to roślina zwiększająca ilość testosteronu i tym samym wpływająca na wzmocnienie erekcji i doznań łóżkowych.

  • L-arginina to niezbędny aminokwas poprawiający krążenie krwi – a zatem wspomagający ciała jamiste prącia do pełniejszego wypełniania się krwią podczas erekcji. To główny czynnik wspomagający fizyczne powiększenie się członka, jego pogrubienie i wydłużenie o kilka centymetrów.

  • Wyciąg z pestek dyni jest bardzo bogaty w cynk, który ma działanie stymulujące produkcje testosteronu, a także działa ochronnie na prostatę zapobiegając jej przerostowi.

  • Żeń-szeń to popularny chiński afrodyzjak zwiększający przypływ energii i podwyższający poziom libido,l a także wpływający na erekcję.

  • Palma sabałowa to z kolei składnik aktywny wpływający na podtrzymanie funkcji seksualnych, zapobiegający starzeniu się organizmu.

  • Cytryniec chiński – zwiększa popęd seksualny, wpływa wzmacniająco na organizm, i dodaje energii do działania.

  • Pieprz cayenne to zwieńczenie działania całego Penirex – rozgrzewa i pobudza do walki, przez co łóżko nie będzie Ci się kojarzyło jedynie ze spaniem!

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony