Penis Complete Cena:
199.90 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Penis Complete - tabletki na powiększanie penisa


Penis Complete to suplement diety, który jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie są zadowoleni ze swojego życia seksualnego. To tabletki na powiększanie penisa, które zostały stworzone z myślą o tych, którzy potrzebują wsparcia naturalnymi składnikami bezpiecznymi dla męskiego organizmu.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Penis Complete ma naturalny skład, który pozytywnie wpływa na sprawność seksualną, długość utrzymania wzwodu. Dodatkowo, pozytywnie oddziałuje na powiększanie się penisa zarówno jeśli chodzi o jego długość, jak i grubość. Ten suplement diety bazuje na naturalnych składnikach takich, jak:


  • Buzdyganek naziemny – to znany od lat sposób na wzmocnienie potencji. Jego przyjmowanie pozytywnie oddziałuje na uwalnianie się tlenku azotu, który jest ważny w procesie napływu krwi do ciał jamistych penisa. Dodatkowo, dzięki buzdygankowi naziemnemu zwiększa się produkcja nasienia.

  • Muira puama – to roślina od wielu lat wykorzystywana do walki z problemami z potencją. Ma pozytywny wpływ na przemęczony organizm. Dodatkowo, wspiera męskie hormony.

  • Żeń-szeń koreański – wpływa na rozkurczanie naczyń krwionośnych dzięki uwalnianiu tlenku azotu. Dodatkowo, to świetne rozwiązanie dla osób zmagających się na co dzień z dużą ilością stresu.

  • L-arginina – sprawia, że krew napływa do penisa szybciej. Poza tym, jest pomocna w problemach z bezpłodnością, ponieważ wpływa na ilość spermy oraz ruchliwość plemników. Jest ważna w procesie tworzenia tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzanie naczyń krwionośnych. L-arginina ma pozytywny wpływ na układ krążenia.

  • Maca – daje organizmowi dużą ilość potrzebnych mu białek na przykład argininy, która ma bezpośredni wpływ na szybkość dostarczania krwi do narządów płciowych. Maca wpływa na popęd seksualny zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. Działa pozytywnie na siłę fizyczną organizmu.

  • Sarsaparilla – to roślina znana z Ameryki Południowej oraz Środkowej. Jest bogata w witaminy oraz pierwiastki. Wpływa na wzrost tkanki mięśniowej. Co ważne, zawiera w sobie męskie hormony, więc jest skuteczną bronią w walce z brakiem ochoty na zbliżenia.

  • Pestki dyni – to naturalne źródło cynku, którego mężczyźni potrzebują więcej niż kobiety. Pierwiastek ten wpływa na płodność. Ma bowiem znaczenie w produkcji oraz ruchliwości plemników.

  • Pokrzywa – zawiera wiele mikro- i makroelementów oraz witamin. Wspomaga zdrowie organizmu. Przeciwdziała schorzeniom układu moczowego. Ma również ochronne działanie na prostatę.

  • Lukrecja – to sposób na ukojenie nerwów, które wpływają na problemy z erekcją.


STOSOWANIE

Suplement diety Penis Complete zaleca się spożywać raz w ciągu dnia. Można przyjąć jedną bądź dwie tabletki. Należy to zrobić tuż po śniadaniu i popić je szklanką wody. Stosowanie suplementu diety warto kontynuować przez około 3 miesiące.


PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do spożywania tabletek na powiększanie penisa Penis Complete jest ciąża i karmienie piersią. Nie zaleca się go również osobom poniżej 18. roku życia oraz uczulonym na którykolwiek ze składników tego suplementu.