Penis XL Cena:
140.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Penis XL - tabletki na powiększanie penisa

Składniki zawarte w Penis XL wspomagają układ krwionośny i zwiększają dopływ krwi do członka. Sprawia to, że penis staje się optycznie większy. Penis to organ, który składa się z naczyń krwionośnych, rozszerzających się pod wpływem napływu krwi. Te w efekcie powiększają objętość i wzmacniają twardość penisa we wzwodzie. Już po pierwszych miesiącach czeka Cię prawdziwa potęga męskiej potencji. Do niedawna wydawało się, że skuteczny sposób na powiększanie penisa nie istnieje. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich członków musieli się z tym pogodzić, co często prowadziło do niepotrzebnych frustracji.

A rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie. Penis XL to popularny suplement diety oparty na naturalnych składnikach ziołowych, który pomoże Ci powiększyć członka do rozmiaru, na który zasługujesz. Wraz ze wzrostem erekcji wzrośnie także jej sztywność i gotowość to działania. Sprawdź jak to jest! Zapewnij przyjemność i lepszą penetracje swojej partnerce/-owi. Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka to prawdopodobnie odbija się to na Twojej pewności siebie. Ile razy zastanawiałeś się czy aby na pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy ona nie udaje? Kompleks małego członka to prawdziwy „killer” dobrej samooceny. Jeśli postanowisz wpłynąć na jego wielkość, możliwe, że zmieni się także Twoje nastawienie do siebie. W końcu niewiele trzeba, by móc poczuć się pewnym swojej siły i naturalnej mocy!

EFEKTY STOSOWANIA

Możesz przyzwyczaić się do nowego rozmiaru, ponieważ Penis XL zwiększając ciśnienie krwi zmieni Twój rozmiar już na stałe. Regularnie spożywany Penis XL przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swój rozmiar. Pierwsze efekty mogą się pojawić już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji! A na co możesz liczyć później? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszystkie bodźce seksualne. Erekcja jest twardsza i większa, a wraz z nią zwiększa się powierzchnia, jaką będziesz stykać się z partnerką! Będziesz mógł ze swoją partnerką/-em wykonywać więcej pozycji seksualnych, które wcześniej ze względów fizycznych nie były osiągalne.

SKŁAD

Wapń 210mg, L-Arginina 200mg, kroskarmeloza sodowa, Methocel F-4, żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcs senticosus), Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), palma sabalowa (Sabal serrulata), buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris), celuloza (błonnik), stearynian magnezu, krzem.

STOSOWANIE

Stosuj 1-2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej porcji dziennej. Penis XL to ziołowy suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Penis XL nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy), przy wyraźnych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia). Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penis XL.

ZAWARTOŚĆ

60 tabletek.

ŁĄCZNA MASA NETTO

36,3g.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony