Permen Cena:
45.90 PLN

Opakowanie:
30 tabletek

Permen - tabletki na erekcję

Permen to nowoczesny suplement diety, który przeznaczony jest do codziennego stosowania przez mężczyzn skarżących się na spadek libido oraz problemy z erekcją.

PERMEN – TABLETKI NA EREKCJĘ

Permen to suplement diety, który należy przyjmować każdego dnia, aby na stałe pozbyć się uciążliwych problemów ze spadkiem libido. Nie trzeba już pamiętać o zażywaniu niebieskich pigułek na kilka godzin przed stosunkiem – wystarczy codziennie zażywać Permen, aby za każdym razem stanąć na wysokości zadania. Jest to jedyny specyfik, który polecany jest przez miliony mężczyzn. Już po kilku dawkach można dostrzec pierwsze oznaki działania suplementu diety, w postaci poprawy wydajności seksualnej oraz wyzwolenia pożądania. Permen to również doskonały specyfik poprawiający sprawność seksualną każdego mężczyzny. Dzięki zażywaniu suplementu diety już nigdy nie dojdzie do niespodzianek w łóżku, a każda noc będzie tą niezapomnianą i pełną wrażeń.

PERMEN – SKŁAD I DZIAŁANIE

Permen jest preparatem opartym na działaniu naturalnych składników roślinnych, które nie tylko wpływają na sprawność seksualną mężczyzny, ale również poprawiają kondycję układu moczowego oraz męskiej psychiki. W składzie produktu można znaleźć takie składniki jak:

  • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego (czyli tribulus terrestris) – jest to zioło, które od dawna wykorzystywane jest zarówno w medycynie chińskiej, jak i indyjskiej z uwagi na fakt, iż charakteryzuje się bardzo szerokim działaniem. Nie tylko usprawnia krążenie oraz podnosi poziom testosteronu, ale również likwiduje zapalenie gruczołu krokowego. Dodatkowo roślina jest bogata w protodioscynę, która pomaga w osiąganiu erekcji oraz wzmacnia doznania seksualne. Roślina jest bogatym źródłem saponin, które w znacznym stopniu usprawniają proces produkcji plemników. Buzdyganek bardzo często jest stosowany w suplementach diety przeznaczonych dla sportowców z uwagi na fakt, iż wykazuje pozytywny wpływ na układ krążenia oraz stężenie testosteronu.

  • Żeń-szeń – pozytywny wpływ tej rośliny na sprawność seksualną mężczyzn został niejednokrotnie udowodniony naukowo. Przypisuje mu się pozytywny wpływ na męskie libido, a także świetnie wspomaga dłuższe utrzymanie męskiej erekcji.

  • L-arginina – czyli aminokwas, który jest częścią wielu różnych białek znajdujących się w ciele człowieka. Substancja ta bierze czynny udział w procesie syntezy tlenku azotu usprawniając tym samym przepływ krwi w żyłach poprzez ich rozszerzenie. W ten sposób L-arginina ułatwia dopływ krwi do prącia oraz wzmacnia męską erekcję.

STOSOWANIE PERMEN

Suplement diety Permen przeznaczony jest dla mężczyzn uskarżający się na osłabienie sprawności seksualnej powinni przyjmować 1-2 tabletki specyfiku o stałych porach dnia popijając go wodą. Trwała poprawa sprawności seksualnej jest zauważalna już po 6-8 tygodniach stosowania suplementu diety. jest to minimalny czas kuracji, jaki jest niezbędny do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony