Potency Therapy Cena:
119.90 PLN

Opakowanie:
30 kapsułek

Potency Therapy - tabletki na erekcje


Męska potencja to powód do prawdziwej dumy. Mężczyzna w średnim wieku, który nie ma problemów z uzyskaniem pełnej erekcji i regularnie uprawia seks, może sobie tylko pogratulować zdrowia i znakomitej kondycji. Jeśli jednak mimo wszystko z jego potencją z wiekiem jest coraz gorzej – warto zastosować tabletki na erekcję, które błyskawicznie zlikwidują problem trudności z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu.

PEŁNY WZWÓD, PEŁNA SATYSFAKCJA Z POTENCY THERAPY

Satysfakcja seksualna w dużej mierze zależy od tego, jak jest ukrwiony nasz organizm. Wszystkie tkanki naszego ciała są wyposażone w naczynia krwionośne, którymi rozprowadzany jest do komórek tlen dający im energię. Jeśli pewne obszary będą słabo ukrwione, wówczas trudniej jest mówić o właściwym funkcjonowaniu danych narządów. Nie inaczej jest z penisem – jest on zbudowany z ciał jamistych, które podczas wzwodu wypełniają się krwią. Jeśli nastąpi pełne, obfite wypełnienie – wówczas mowa jest o pełnej erekcji. Taka erekcja utrzymuje się długo, penis jest bardzo pobudliwy na wszelkie bodźce dotykowe, a zatem jest szansa na silny, długotrwały orgazm. Ten z kolei jest zwieńczony obfitym wytryskiem, bo dobrze ukrwiony penis to również dobrze pobudzone do wytrysku nasieniowody. Istnieje zatem ścisła zależność pomiędzy ukrwieniem organizmu a satysfakcją seksualną. Każdy, kto ma problem z potencją powinien zastosować Potency Therapy – suplement diety, którego zadaniem jest podnoszenie poziomu ukrwienia całego organizmu oraz poziomu męskiego libido wynikającego bezpośrednio z wysokiego poziomu testosteronu we krwi.

NATURALNY SKŁAD POTENCY THERAPY

Ten suplement diety składa się wyłącznie z naturalnych roślinnych komponentów. W medycynie świata są one uznawane głównie jako afrodyzjaki na różne męskie dolegliwości, między innymi na potencję. Głównym składnikiem Potency Therapy jest epimedium sagittatum – bardzo silny afrodyzjak oraz L-arginina – aminokwas, którego zadaniem jest rozszerzanie naczyń krwionośnych i wspomaganie przepływu krwi w naczyniach. Buzdyganek naziemny to kolejny afrodyzjak, który zwiększa poziom testosteronu we krwi oraz poprawia ukrwienie organizmu. Catuaba i gingko biloba to roślinne składniki, które wpływają bezpośrednio na wzmocnienie erekcji oraz działają jak afrodyzjaki. Uzupełnieniem składu tego Potency Therapy jest wapń, który wspomaga przewodnictwo mięśniowe, uczestniczy więc w podnoszeniu poziomu energii całego organizmu, zapobiega skurczom i wzmacnia organizm.

TABLETKI NA EREKCJĘ – DLA KOGO?

Tabletki na erekcję Potency Therapy powinien stosować każdy, kto nie jest zadowolony ze swojego obecnego wzwodu i czuje, że chciałby czegoś więcej w łóżku. Najczęściej polecane są mężczyznom w średnim wieku oraz panom, którzy ze względu na wyniszczający tryb życia mają problem z powrotem do pełnej sprawności seksualnej. Regularne zażywanie 1-2 tabletek dziennie przez kilka tygodni pozwoli uzyskać stałe efekty. Oznacza to, że oprócz jednorazowego efektu w postaci długo utrzymującego się wzwodu po zażyciu tabletki, można na stałe pozbyć się kłopotów z potencją!

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony