Priorin Extra Cena:
152.00 PLN

Opakowanie:
120 kapsułek

Priorin Extra - tabletki na włosy

Kapsułki Priorin Extra to suplement diety zawierający określone składniki dożywcze, które są stosowane u kobiet w ramach zarządzania dietą przy zaburzeniach wzrostu i wypadaniu włosów związanych z hormonami. Kapsułki są używane przez dłuższy czas, aby uzyskać większy wzrost włosów i pełniejsze, mocniejsze włosy. Pierwsza widoczna poprawa powinna pojawić się już po 12 tygodniach. Kapsułki Priorin Extra zawierają ekstrakt z prosa, witaminę B5 i cystynę. Ta formuła odżywia cebulki włosów od wewnątrz.

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Zalety kapsułek Priorin Extra: Do postępowania dietetycznego w przypadku dziedzicznego hormonalnego wypadania włosów i zaburzeń wzrostu włosów u kobiet. Naturalna potrójna formuła na bazie ekstraktu z prosa, witaminy B5 i cystyny odżywia cebulki włosów od wewnątrz. Dla większego wzrostu włosów i pełniejszych, mocniejszych włosów. Dla widocznej poprawy już po 12 tygodniach (badanie: W. Gehring i wsp., Fototrichogram jako metoda oceny preparatów przyspieszających wzrost włosów. Zeitschrift für Hautkrankheiten 2000; 75). Prosta i praktyczna aplikacja: dwie kapsułki dziennie rano i jedna wieczorem w przypadku wypadania włosów, jedna kapsułka dziennie w przypadku drobnych zaburzeń wzrostu włosów. Nie musisz akceptować włosów, które stają się słabe i łamliwe: kobiety mogą stosować kapsułki Priorin Extra jako element diety w przypadku dziedzicznego hormonalnego wypadania włosów i zaburzeń ich wzrostu. Dzięki naturalnej 3-krotnej formule ekstraktu z prosa, witaminy B5 i cystyny, kapsułki odżywiają cebulki włosów od wewnątrz, zapewniają większy wzrost włosów i mocniejsze włosy. Już po 12 tygodniach kobiety stosujące kapsułki Priorin Extra zauważyły wzrost liczby włosów w fazie wzrostu. Suplement diety jest bardzo łatwy w użyciu – na wypadanie włosów: zażywaj dwie kapsułki rano i jedną wieczorem oraz na drobne zaburzenia wzrostu włosów: jedną dziennie. Dziedziczna utrata włosów i zaburzenia ich wzrostu są ogromnym obciążeniem dla wielu kobiet: włosy główne stają się słabe i łamliwe, wyglądają na cienkie, a w najgorszym przypadku skóra głowy zaczyna prześwitywać. Powód: cebulki włosów reagują wrażliwie na hormon dihydrotestosteron (DHT) i w konsekwencji zanikają. Na początku włosy w okolicy przedziałku stają się znacznie mniejsze, później gęstość włosów na całym czubku głowy drastycznie maleje. Jeśli Ty również cierpisz na tę chorobę, zalecamy kapsułki Priorin Extra, które zostały opracowane w celu zarządzania dietą przy hormonalnie dziedzicznych zaburzeniach wzrostu i wypadaniu włosów u kobiet, zawierają one specjalny kompleks mikroelementów takich jak:

  • Ekstrakt z prosa – specjalny proces ekstrakcji pozwala na wydobycie nie tylko witamin, minerałów i związków krzemu z samego prosa, ale także z okrywy nasiennej.

  • Witamina B5 (kwas pantotenowy) – poprawia stan włosów oraz zmniejsza ich wypadanie.

  • Cystyna – specjalny budulec białkowy, który jest niezbędny do tworzenia substancji włosa (keratyny).

Skuteczność w kontekście zarządzania dietą została potwierdzona badaniami: We wzajemnym oddziaływaniu składniki odżywcze mogą zwiększać liczbę włosów w fazie wzrostu. Włosy odrastają gęsto, ponieważ korzenie są odżywione, a włosy znów pełniejsze i mocniejsze. Widoczny efekt może wystąpić już po 12 tygodniach do rozpoczęcia stosowania.

STOSOWANIE

Producent zaleca następujące stosowanie kapsułek Priorin Extra:

  • Jeśli już wystąpiło wypadanie włosów: przez pierwsze 12 tygodni należy przyjmować 2 kapsułki rano i 1 kapsułkę wieczorem, popijając niewielką ilością wody.

  • Pierwsze widoczne efekty powinny pojawić się już po 12 tygodniach regularnego stosowania.

  • Od 13. tygodnia wystarczy 1 kapsułka dziennie.

  • Jeśli po 12 tygodniach nadal nie ma efektu, wskazane jest, aby lekarz zbadał, czy jest to prawdopodobnie inny rodzaj wypadania włosów, a nie wypadanie włosów związane z hormonami.

Przy niewielkich zaburzeniach wzrostu włosów 1 kapsułkę raz dziennie popijając niewielką ilością płynu. Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z pełną i aktualną informacją dotyczącą zastosowania w załączonej instrukcji obsługi i na opakowaniu. Producent zaleca regularne stosowanie kapsułek Priorin Extra przez minimum 12 tygodni. Pierwsze widoczne efekty powinny pojawić się po tym okresie kuracji. Jeśli nie zauważysz żadnej zmiany, skonsultuj się z lekarzem i ponownie wyjaśnij dokładne przyczyny wypadania lub zaburzeń wzrostu włosów. Zwykle dawkowanie jest następujące: W przypadku wypadania włosów: 2 kapsułki rano i 1 kapsułkę wieczorem popijając niewielką ilością płynu. Przy niewielkich zaburzeniach wzrostu włosów: 1 kapsułkę dziennie popijając niewielką ilością płynu. Przeczytaj wszystkie instrukcje użytkowania w aktualnych informacjach dotyczących użytkowania. Chociaż pierwsza poprawa pojawia się po kilku tygodniach, włosy rosną tylko około 0,3 milimetra dziennie. Dlatego kapsułki Priorin Extra należy przyjmować przez co najmniej 12 tygodni. Jeśli po 12 tygodniach nadal nie ma efektu, należy przeprowadzić dalsze badania w celu ustalenia, czy za wypadanie włosów odpowiada inny typ wypadania niż hormonalny.

WAŻNE INFORMACJE

Kapsułki Priorin Extra to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparat stosować pod nadzorem lekarza. Zawiera niewielką ilość tzw. Łatwo przyswajalnych węglowodanów: przy trzech kapsułkach dziennie (zgodnie z opisem w ulotce) osiągasz 0,02 jednostki chleba (BU). Kapsułki Priorin Extra należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni Celsjusza – termin przydatności do spożycia można znaleźć na bocznej klapce opakowania.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony