Reprostal Cena:
139.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Reprostal - tabletki na prostate

Wielu mężczyzn nie ma pewności, czym tak naprawdę jest prostata i za co odpowiada. Warto poznać kilka faktów na temat tego ważnego gruczołu.

FAKTY NA TEMAT PROSTATY
  • Problemy z prostatą występują często u mężczyzn po 50 roku życia.

  • Prostata jest gruczołem, który jest częścią męskiego układu rozrodczego, który owija się wokół męskiej cewki moczowej w pobliżu pęcherza.

  • Typowymi problemami są łagodny rozrost stercza (BPH), ostre i przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego oraz przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego (nie-bakteryjne).

  • Rak prostaty występuje często u mężczyzn po 50 roku życia,

  • Rak prostaty jest ostatecznie diagnozowany przez biopsję tkanki;

  • Rozpoznanie wczesnych problemów z prostatą jest sposobem na ograniczenie nieprzyjemnych skutków choroby; objawy to częste i bolesne oddawanie moczu, krew w moczu, bolesne oddawanie moczu, bolesny wytrysk i ból pleców, bioder, ud, miednicy.

CO TO JEST PROSTATA?

Jest to mały gruczoł, który jest częścią męskiego układu rozrodczego. Ma podobny kształt i wielkość do orzecha włoskiego. Leży poniżej pęcherza i przed odbytem. Otacza część cewki moczowej oraz przewód moczowy. Prostata pomaga wytwarzać płyn, dzięki któremu sperma przenosi się wraz z nasieniem z jąder podczas wytrysku. Wraz z wiekiem prostata staje się większa. To normalna rzecz dla większości mężczyzn. Zanim mężczyzna osiągnie wiek 40 lat, jego prostata może się zmienić z wielkości orzecha włoskiego na wielkość moreli. Do czasu osiągnięcia 60 lat, może być wielkości cytryny. Ponieważ otacza część cewki moczowej, powiększona prostata może na nią naciskać. Powoduje to problemy przy próbie oddawania moczu. Ten stan nazywany jest łagodnym rozrostem gruczołu krokowego, lub w skrócie BPH. To nie ma nic wspólnego z nowotworem.

OBJAWY PRZEROŚNIĘTEJ PROSTATY

Zazwyczaj są to problemy z oddawaniem moczu lub jego częste oddawanie. Brak całkowitego opróżniania pęcherza, przerywane i utrudnione oddawanie moczu. Uczucie ciągłego parcia na pęcherz, krew w moczu, osłabiona erekcja, niskie libido. To wszystko ma negatywny wpływ na samopoczucie mężczyzny i obniża jakość życia seksualnego.

WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE

Suplement diety Reprostal zawiera naturalne składniki, które korzystnie wpływają na prostatę i poprawiają jakość życia. Jest polecany przez specjalistów w dziedzinie urologi. Jego skuteczne działanie potwierdzają mężczyźni oraz lekarze. Tabletki na prostatę zawierają cynk, który ma korzystny wpływ na płodność, oraz wysoki poziom testosteronu we krwi, pokrzywa działa zbawiennie na układ moczowy, jeżówka wąskolistna poprawia działanie prostaty, palma sabałowa łagodzi przykre dolegliwości podczas oddawania moczu, żurawina zapobiega infekcjom, selen bierze udział w procesie spermatogenezy i niszczy wolne rodniki a witamina E pełni funkcję ochronną przed działaniem oksydantów. Preparat nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Można go z powodzeniem przyjmować nawet w dłuższym okresie czasu. Może być stosowany u wszystkich mężczyzn.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony