Rio Blue Light Teeth Whitening Cena:
234.00 PLN

Opakowanie:
1 opakowanie

Rio Blue Light Teeth Whitening - wybielanie zębów

Pewność siebie, a także pozytywne nastawienie do świata pokazujemy poprzez uśmiech. Osoby, które często się uśmiechają są lepiej postrzegane przez innych, dlatego tak ważne jest zapewnienie sobie komfortu zdrowego i jak najbielszego uśmiechu. Niestety dieta wpływa na pojawianie się przebarwień na zębach. Zabiegi wybielania u dentysty są bardzo drogie, poza tym trzeba na nie specjalnie wygospodarować czas. Posiadając urządzenie Rio Blue Light Teeth Whitening nie trzeba wychodzić z domu by zafundować sobie skuteczne wybielanie zębów, a nawet śnieżnobiały uśmiech.

EFEKTY STOSOWANIA

Rio Blue Light Teeth Whitening jest to urządzenie, które emituje niebieskie światło, które nie jest w żaden sposób szkodliwe dla szkliwa i dziąseł. Można go stosować nawet kilka razy w tygodniu (ok. 4), przez miesiąc, aż do uzyskania rezultatów, które są satysfakcjonujące. W skład żelu wybielającego wchodzą: glikol propylenowy, hydroksypropyloceluloza, poliwinylopirolidon oraz nadtlenek wodoru. Poprzez stosowanie żelu zawierającego nadtlenek wodoru można wybielić zęby, nawet o kilka odcieni. Wszystko zależne jest od stopnia przebarwień i ich rodzaju. Żółte przebarwienia można znacząco zniwelować, więcej czasu potrzeba na te o bardziej szarym odcieniu. Ponieważ z czasem, przez dietę i spożywanie produktów o silnych barwnikach, przebarwienia znów się pojawiają kurację należy powtarzać, po pierwszym cyklu, ok. raz w miesiącu bądź nieco rzadziej, w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Poprzez wyeliminowanie z diety coli, kawy, czerwonego wina, czy ograniczenie spożycia soków można znacząco przedłużyć korzystne efekty wybielania. Oczywiście nie można stosować Rio Blue Light Teeth Whitening na licówkach, koronach i wypełnianiach, gdyż działa tylko na naturalne zęby.

STOSOWANIE

Do urządzenia Rio Blue Light Teeth Whitening dołączone zostały dwa ustniki, w których umieszcza się żel umożliwiający wybielanie zębów. Przed ich użyciem należy je przemyć ciepłą wodą, a także umyć dokładnie zęby. Potem można zaaplikować żel na ustniki. Jest on umieszczony w strzykawkach, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż zapewnia sterylność całego zabiegu. Po wyciśnięciu odpowiedniej ilości żelu, nie można zapomnieć o zawleczce na strzykawkę, której nałożenie jest konieczne, aby żel nie wysechł i mógł być ponownie użyty. Po umieszczeniu ustnika naprzeciwko zębów, uruchamia się lampę LED z niebieskim światłem. Lampa wyłącza się po upływie 10 minut. Ponieważ jednorazowa aktywacja związków zawartych w żelu może trwać nawet 30 minut, trzeba dwukrotnie ponownie włączyć urządzenie. Już po pierwszym użyciu Rio Blue Light Teeth Whitening można zauważyć różnicę.

PRZECIWWSKAZANIA

Rio Blue Light Teeth Whitening nie może być stosowany przez osoby poniżej 16 roku życia, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią. Ponadto w przypadku stwierdzenia nadwrażliwości na któryś ze składników żelu wybielającego także nie można go stosować. Nie można produktu także stosować, w przypadku noszenia aparatu ortodontycznego.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony