Senstra Cena:
189.90 PLN

Opakowanie:
30 kapsułek

Senstra - tabletki na libido u kobiet

Jak wykazują liczne badania wiele kobiet cierpi z powodu zmniejszenia popędu płciowego oraz niewielkiej satysfakcji ze swojego życia erotycznego i zbliżeń z partnerem. Głównymi czynnikami powodującymi ten stan rzeczy są: stres, depresja, poród, menopauza, lub problemy hormonalne. Większość kobiet ignoruje te symptomy uważając, że zmniejszone libido to naturalny stan rzeczy nie zdając sobie sprawę, jak szybko i prosto można te objawy zniwelować.

SENSTRA – TABLETKI NA LIBIDO U KOBIET

Senstra to suplement diety przeznaczony dla kobiet, które nie cieszą się już ze swojego życia intymnego. Ta viagra dla kobiet przeznaczona jest w szczególności dla tych pań, które pragną wspomóc swoje doznania seksualne, libido, wytrzymałość oraz osiągane orgazmy. Ponadto Senstra działa również pozytywnie na nawilżenie damskich narządów płciowych, a także pozwala osiągnąć większą satysfakcję z seksu i jeszcze lepsze, bardziej intensywne orgazmy. Dodatkowo Senstra pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu dodając kobiecie sił, przywracając jej siły witalne i energię oraz doskonałe samopoczucie na co dzień. A wszystko to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości naturalnych składników bez użycia sztucznych i chemicznych substancji.

PODSTAWOWY SKŁAD SENSTRA

Skład specyfiku został opracowany przez zespół badaczy i naukowców w taki sposób, aby wszystkie jego składniki dobroczynnie wpływały na zdrowie kobiety oraz dodawały jej energii.


  • Główną składnikiem Senstra jest l-arginina, która w znaczący sposób zwiększa krążenie krwi w łechtaczce oraz jej okolicach. Wszystko to za sprawą tlenku azotu, który rozluźnia ścianki naczyń krwionośnych i pomaga kobiecie osiągnąć stan fizjologiczny pozwalający na odbycie stosunku. Za sprawą tlenku azotu znacznie wzrasta również częstotliwość odbywanych stosunków, ponieważ podnosi się również poziom libido i powraca ochota na igraszki w sypialni.


  • Kolejnym składnikiem jest Johimba lekarska, która znana jest już od bardzo wielu lat i była ona często używana do zwiększenia przyjemności podczas stosunku. To wspaniałe zioło jest tak popularne dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom zwiększania libido oraz ukrwienia narządów płciowych.


  • Ostatnim, bardzo istotnym składnikiem Senstra jest Ziele Damiana, które nie tylko wspomaga działanie wymienionych powyżej substancji aktywnych, ale również intensyfikuje doznania seksualne podczas zbliżenia. Ziele Damiana jest naturalnym afrodyzjakiem, który z powodzeniem stosowany jest od tysięcy lat. Olejek z liści rośliny zawiera substancje chemiczne zwane terpenami, które wzmagają libido głównie dzięki swojej zdolności wiązania progesteronu. Liczne, przeprowadzone do tej pory badania dowiodły, że istnieje związek pomiędzy spadkiem libido i popędu płciowego u kobiet i bardzo niskim poziom progesteronu (zwłaszcza u kobiet, które przeszły menopauzę).


  • Świerzbiec właściwy jest kolejną rośliną, która obecna jest w Senstra i charakteryzuje się działaniem uzupełniającym dla wymienionych powyżej substancji. Przede wszystkim zwiększa ona zdolność Senstra aminokwasu L-Dopa, czyli tzw. “hormonu dobrego nastroju”, który pomaga się zrelaksować oraz znacznie silniej przeżywać doznania seksualne.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony