Silvets Cena:
159.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Silvets - tabletki na odchudzanie


Odchudzanie wymaga ogromnego wysiłku. Zrzucenie uporczywych kilogramów wymaga prowadzenia restrykcyjnych diet, a także wprowadzenia rygorystycznych ćwiczeń do codziennej rutyny. Aby znacznie ułatwić proces odchudzania, warto skorzystać z pomocy, jaką oferują specjalnie skomponowane suplementy diety. Silvets to unikalne tabletki na odchudzanie, które przyśpieszają metabolizm i jednocześnie zmniejszają magazynowanie tłuszczu. To suplement diety stworzony specjalnie dla osób borykających się ze zbędnymi kilogramami.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Tabletki na odchudzanie Silvets działają kompleksowo. Nie tylko wspomagają walkę ze zbędnymi kilogramami, ale też chronią organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Co więcej, specjalna kombinacja składników wpływa na organizm w taki sposób, że chroni tkanki przed otłuszczeniem. Aby stworzyć skuteczną formułę Silvets, producenci suplementu połączyli ze sobą egzotyczne, jak i lokalne składniki. Są to jagody acai, guarana, zielona herbata, pieprz cayenne i winian l-karnityny. Wspólnie składniki te wpływają na zmniejszenie łaknienia, poprawiają metabolizm oraz powodują zwiększenie się pokładów energii. Skutkuje to łatwiejszym zachowaniem ścisłej diety o ograniczonych porcjach, szybszym gubieniem kilogramów i jednoczesną ogólną poprawą samopoczucia. Silvets to sposób na wykorzystanie mocy naturalnych egzotycznych składników w postaci wygodnych do spożywania kapsułek. Jagody acai przyśpieszają metabolizm, a zielona herbata zmniejsza apetyt oraz wpływa na łatwiejsze trawienie tłuszczów. Natomiast guarana przyczynia się do zwiększenie poziomu energii, dzięki czemu wykonywanie ćwiczeń fizycznych przychodzi znacznie łatwiej. Z kolei winian l-karnityny odpowiada za większą produkcję energii, szybsze spalanie kalorii i łatwiejsze budowanie masy mięśniowej. Zastosowanie w pełni naturalnego składu sprawia, że tabletki na odchudzanie Silvets nie wpływają negatywnie na funkcjonowanie organizmu, a ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest maksymalnie zredukowane. Co więcej, odchudzanie z wykorzystaniem tabletek na odchudzanie Silvets sprawia, że efekt jojo nie pojawia się.


STOSOWANIE

Producent zaleca spożywanie od dwóch do czterech tabletek dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Spożyte tabletki należy popić szklanką wody. Aby uzyskać optymalne rezultaty suplementacji, należy spożywać suplement diety Silvets przez okres co najmniej 3 miesięcy.


PRZECIWWSKAZANIA

Producent nie zaleca spożywania suplementu diety Silvets przez dzieci poniżej dwunastego roku życia, kobiety w okresie ciąży oraz w czasie laktacji. Stwierdzona nadwrażliwość lub uczulenie na którykolwiek ze składników suplementu diety Silvets jest przeciwwskazaniem do jego spożywania.