SlimmerTime Cena:
70.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

SlimmerTime - tabletki na odchudzanie

Gdy obserwujemy w telewizji gwiazdy seriali i innych sławnych ludzi, w oczy rzuca się jedna cecha wspólna. Zdecydowana większość z nich wygląda zdrowo i szczupło. Szczupłe są zresztą nie tylko gwiazdy filmowe i osoby z pierwszych stron gazet – również wielu naszych znajomych czy członków rodziny może się pochwalić figurą, której im trochę zazdrościmy. Co jednak możemy zrobić, żeby również naszej figury ktoś pozazdrościł? Wiele osób poleca tabletki na odchudzanie – przyjrzyjmy się zatem, dlaczego suplement diety SlimmerTime jest optymalnym wyborem.

NATURALNY SKŁAD SLIMMERTIME

Wiele osób boi się stosować tabletki wspomagające odchudzanie – skład wielu z nich rzeczywiście może wzbudzać wątpliwości. Dlatego warto przyjrzeć się, na jakich składnikach opiera się siła SlimmerTime:

  • Zielona herbata – jej wyjątkowe właściwości znane są już od kilku tysięcy lat. Dzięki tak długiemu okresowi wykorzystywania, ludzie doskonale poznali, jakie korzyści przynosi jej picie – to m.in. wypłukiwanie toksyn z organizmu, stymulacja układu krążenia i ogólne zwiększenie odporności organizmu. Niestety, specyficzny smak zielonej herbaty nie każdemu odpowiada, dlatego zamiast zmuszać do jej picia – dodano ją do składu suplementu.

  • Chrom – wchodzi on w skład czynnika tolerancji glukozy, a tym samym jego rolą jest wsparcie metabolizmu glukozy. Niedobór chromu zwiększa nasz apetyt na słodycze, a sami wiemy, że podjadanie słodkości nie sprzyja diecie.

  • Cykoria – znane, lecz niestety rzadko spożywana roślina. Jej zaletą jest bogactwo witamin i minerałów, a jednocześnie bardzo niski indeks glikemiczny. Ma ona też w sobie bardzo dużo błonnika i jest to jeden z powodów, dla których właśnie cykorię włączono w skład suplementu.

  • Glukomannan – to już znacznie mniej popularny składnik, jednak tym bardziej warto go poznać. Wytwarzany jest on z korzeni rośliny zwanej jako dziwidło i stanowi wyjątkowe źródło błonnika. Wyjątkowość ta polega na jego rozpuszczalności w wodzie, dzięki czemu jest świetnie przyswajalny przez organizm.

  • Afrykańskie mango – okazuje się, że ekstrakt z tego owocu powoduje spadek wartości cholesterolu LDL, trójglicerydów, poziomu tkanki tłuszczowej, oraz obwodu w talii. Jednocześnie następuje wzrost poziomu „dobrego” cholesterolu HDL.

Jak widać, skład suplementu diety to sama natura i to połączona tak, by pozytywny wpływ wszystkich elementów wzajemnie się uzupełniał. A zatem – zdecydowanie warto spróbować. A skoro spróbować – to pojawia się jeszcze jedno pytanie.

JAK STOSOWAĆ KAPSUŁKI SLIMMERTIME?

Suplement powinniśmy przyjmować dwukrotnie w ciągu dnia, za każdym razem po jednej kapsułce około 20 minut przed każdym posiłkiem. Wygodna forma kapsułek bardzo ułatwia ich połykanie, jednak bez względu na to, należy je popić dużą ilością wody. Jedno opakowanie wystarczy na miesięczną kurację. Po tym okresie już zdecydowanie powinno być widać poprawę – zarówno na wadze, jak i w centymetrach. Jednak tak naprawdę, pierwsze efekty zaczynają się pojawiać już po pierwszej kapsułce, bardziej spektakularnie jednak będzie je widać po około 2-3 tygodniach przyjmowania suplementu. Co ważne, podczas korzystania ze SlimmerTime nie musimy rezygnować z alkoholu, więc nie ma potrzeby unika przyjemności tylko dlatego, że jesteśmy w trakcie odchudzania.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony