Therm Line Forte Cena:
45.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Therm Line Forte - tabletki na odchudzanie

Therm Line Forte to suplement diety zwiększający efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki zawartym składnikom nie tylko przyspiesza on proces spalania tłuszczów, ale również pobudza organizm i zwiększa jego wydajność.

SKŁAD THERM LINE FORTE

Therm Line Forte składa się z szeregu składników, charakteryzujących się zwiększoną skutecznością w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Należą do nich między innymi:

 • Guarana – nie tylko wpływa na przyspieszenie spalania tłuszczów, ale również pobudza organizm.
 • Kofeina – zwiększa efektywność organizmu, przyspieszając proces redukcji wagi.
 • Zielona herbata (Camelia sinensis) – usuwa wolne rodniki – działa silnie przeciwutleniająco.
 • Gorzka pomarańcza (Citrus aurantium) – wspiera lipolizę oraz procesy termogeniczne..
 • Zielona kawa (Green coffee bean extract) – wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
 • Chrom – wpływa na metabolizm glukozy, białek i kwasów tłuszczowych.
 • Pieprz czarny – w naturalny sposób wspomaga pracę układu pokarmowego.
ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE THERM LINE FORTE

Tabletki na odchudzanie Therm Line Forte należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta i – jeśli istnieje taka możliwość – po konsultacji z lekarzem. Zaleca się, aby maksymalnie na 30 minut przed posiłkiem lub treningiem spożywać dwie tabletki. Czynność tą w ciągu doby powinniśmy powtarzać dwukrotnie.

UWAGI DOTYCZĄCE STOSOWANIA THERM LINE FORTE
 • Tabletek nie należy spożywać w połączeniu z alkoholem. Napoje alkoholowe w połączeniu z substancjami aktywnymi zawartymi w suplemencie diety mogą wywołać nieprzewidywalne skutki uboczne.

 • Tabletek pod żadnym pozorem nie wolno stosować przed snem. Zawarte w nich substancje oparte na kofeinie mogą intensywnie pobudzić nasz organizm, utrudniając w sposób znaczący sen.

 • Suplement diety zawiera bardzo dużą ilość kofeiny. Produkt nie jest wskazany w przypadku dzieci i osób młodocianych. Stosować suplementu nie powinny również osoby, które z różnych powodów są uczulone na działanie kofeiny i podobnych jej środków.

 • Therm Line Forte winno stosować się przez dwa, trzy miesiące w sposób ciągły. Po upływie tego czasu, należy zaprzestać jego stosowania na jeden, lub dwa miesiące a następnie ponowić kurację.

 • Przed zażyciem suplementu Therm Line Forte, należy bezwzględnie zapoznać się z informacjami podanymi na opakowaniu.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ PRZED ZASTOSOWANIEM SUPLEMENT DIETY?
 • Pod żadnym pozorem nie wolno przekraczać zalecanej dziennej porcji chyba, że lekarz zaleci inaczej.

 • Therm Line Forte jest suplementem diety. Wspomniane tabletki na odchudzanie nie mogą jednak zastąpić zdrowej i zbilansowanej diety, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 • Powyższy suplement diety powinien być przechowywany w miejscu zabezpieczonym przed dziećmi. Co ważne – powinno się go przechowywać w temperaturze pokojowej i to w miejscu osłoniętym przed działaniem światła słonecznego.

Therm Line Forte to suplement diety w pełni przebadany klinicznie. Produkt jest przeznaczony dla osób walczących z otyłością (różne stopnie zaawansowania). Produkt jest w pełni bezpieczny, co oznacza, że można go stosować w sposób długotrwały i skuteczny, bez ryzyka narażania własnego zdrowia. W jednym opakowaniu znajduje się około 47 gramów produktu, czyli 60 tabletek, pozwalających na 15 dniową kurację.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony