Titanodrol Cena:
90.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Titanodrol - tabletki na przyrost masy mięśniowej

Titanodrol to suplement diety pozwalający zbudować czystą masę mięśniową w kilka miesięcy. Titanodrol umożliwia Ci zbudowanie w krótkim okresie czasu wymarzonej formy, którą inni budują przez lata.Titanodrol jest suplementem diety, który dostarcza substancje, powodujące znaczne zwiększenie dwóch kluczowych męskich hormonów, czyli testosteronu oraz hormonu wzrostu (HGH). W odróżnieniu od pozostałych, szkodliwych dla zdrowia, a także zakazanych substancji, Titanodrol w naturalny sposób pobudza Twój organizm, żeby produkował ich więcej.

EFEKTY STOSOWANIA

Bez wątpienia efekty stosowania suplementu diety przerosną oczekiwania każdego trenującego. Suplement diety wzmaga spektakularny przyrost masy mięśniowej, w znacznie krótszym czasie, wspiera szybszą regenerację mięśni, powoduje zwiększoną ilość testosteronu. Titanodrol dodaje również więcej energii do ćwiczeń, a także wspomaga większe libido. Jest to głównie zasługa poszczególnych składników tego suplementu diety. Warto dodać, że Titanodrol to połączenie najważniejszych substancji, które w znaczny sposób wywołują zwiększoną produkcję testosteronu oraz wzmagają wytrzymałość. Dzięki czemu nasza praca przynosi zdecydowanie lepsze wyniki, odczuwamy mniejsze zmęczenie, przez co możemy ćwiczyć dłużej. Należy podkreślić, że wszystkie składniki Titanodrolu są bezpieczne. Suplementu diety nie można utożsamiać ze sterydami, produktami niebezpiecznymi dla naszego zdrowia, czy życia, ponieważ oparty jest tylko na naturalnych składnikach. W dzisiejszym świecie i panujących trendach umięśniona sylwetka to bez wątpienia symbol prawdziwego faceta. Titanodrol wspomoże Twoją ciężką pracę, dzięki czemu Twoja sylwetka będzie budzić respekt oraz pożądanie. Suplement diety wspiera każdego sportowca, by jego praca nie poszła na marne, a stawiane cele przyszły szybciej. Do najważniejszych składników suplementu diety należą przede wszystkim:

  • Kwas D-asparaginowy (DAA) – jest to składnik wpływający na większą ilość testosteronu, co bezpośrednio przekłada się na o wiele szybsze oraz łatwiejsze zbudowanie umięśnionej sylwetki, a także poprawę życia łóżkowego.

  • Beta-alanina – jest to składnik, mający bardzo duże znaczenie na wydolność oraz wytrzymałość naszego organizmu. Beta-alanina sprawia, że każdy Twój trening będzie w 100% efektywny. Jest to aminokwas będący prekursorem karnozyny, odpowiedzialnej w naszym organizmie za równowagę kwasowo-zasadową, a także powodujący opóźnienie wystąpienia kwasu mlekowego. Beta-alanina, ma znaczny wpływ w przeciwdziałaniu zakwaszeniu organizmu, powoduje zmniejszenie zmęczenia oraz wspiera regenerację. Pozwala to na mocniejsze, częstsze oraz dłuższe treningi.

  • L-arginina – jest to składnik wywołujący uczucie pompy mięśniowej. L-arginina jest odpowiedzialna za regulację wydzielania hormonu wzrostu, a także zwiększenie się efektywności treningu. W znacznym stopniu stymuluje tlenek azotu, który wspiera transport składników odżywczych do naszych tkanek.

  • Buzdyganek naziemny – nazywany potocznie boosterem testosteronu. Jest to roślina wzmagająca przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie siły. Buzdyganek ułatwia przepływ krwi w mięśniach, co powoduje, iż trafia do nich więcej tlenu, a także składników odżywczych.

STOSOWANIE

Titanodrol powinno się stosować około 30 minut przed posiłkiem, popijając wodą. Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie.

PRZECIWWSKAZANIA

Warto dodać, że każde tabletki na przyrost masy mięśniowej powinny zawierać informacją o przeciwwskazaniu. Tak jest również w przypadku Titanodrolu. Ze względów bezpieczeństwa po suplement diety nie powinny sięgać osoby, które nie ukończyły szesnastego roku życia, kobiety będące w ciąży oraz karmiące piersią, a także osoby, co do których stwierdzono skutki uboczne po zażywaniu jakiegokolwiek ze składników suplementu diety.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony