Varicoz Cena:
159.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Varicoz - tabletki na żylaki nóg

Varicoz to suplement w kapsułkach, który zalecany jest w przypadku żylaków, zmęczonych i opuchniętych nóg. Odpowiednia kompozycja składników preparatu poprawia elastyczność naczyń krwionośnych i usprawnia krążenie krwi. Łagodzi dolegliwości bólowe i zmniejsza dyskomfort u osób zmagających się z żylakami nóg. Wykazuje również działanie przeciwzapalne oraz kojące. Zmniejsza uczucie ciężkości i przynosi ulgę, redukuje także nocne kurcze łydek i pajączki.

SKŁADNIKI VARICOZ

Suplement diety Varicoz zawiera w swoim składzie diosminę, wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego, wyciąg z liści winorośli właściwej, witaminę C, rutynę oraz witaminę K:

  • Diosmina poprawia elastyczność naczyń krwionośnych, dzięki czemu stają się one bardziej wytrzymałe i odporne na deformacje. Skutecznie radzi sobie również z żylakami kończyn dolnych. Zmniejsza obrzęk nóg oraz niweluje uczucie ciężkości. Diosmina wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz poprawia krążenie krwi.

  • Wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego zapobiega powstawaniu żylaków na nogach. Zawiera on escynę, która ma właściwości przeciwzapalne oraz uszczelnia ścianki naczyń krwionośnych. Poprawia elastyczność naczyń i redukuje ryzyko ich deformacji.

  • Wyciąg z liści winorośli właściwej wpływa stymulująco na ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych. Zmniejsza uczucie ciężkości nóg oraz uszczelnia naczynia włosowate.

  • Witamina C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, uszczelnia je i zmniejsza ryzyko ich pękania. Dodatkowo wykazuje ona właściwości przeciwzapalne. Uczestniczy w produkcji kolagenu, dzięki czemu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

  • Rutyna wraz z witaminą C zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych zmniejszając ich kruchość i ryzyko pękania. Dzięki temu zapobiega również pojawianiu się pajączków na skórze. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i reguluje przepływ krwi. Skutecznie przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych żył oraz obrzękom.

  • Witamina K odpowiedzialna jest za procesy krzepnięcia krwi. Wykazuje ona działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz reguluje przepływ krwi przez naczynia krwionośne.

Tabletki na żylaki to suplement przeznaczony do codziennego stosowania, który usprawnia mikrokrążenie krwi. Pozwala na utrzymanie żył w dobrej kondycji oraz wspomaga prawidłowe ich funkcjonowanie. Przynosi ulgę opuchniętym i zmęczonym nogom, zapobiega kurczom łydek i pomaga pozbyć się żylaków. Zalecany przy stanach zapalnych i niedrożnych żyłach. Naturalne składniki preparatu poprawiają komfort życia i skutecznie radzą sobie z dolegliwościami bólowymi. Szybko przynoszą ulgę opuchniętym i zmęczonym nogom.

STOSOWANIE

Zaleca się stosować 1 tabletkę suplementu dziennie i popić ją sporą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Rezultaty działania preparatu widoczne będą już po miesiącu regularnego stosowania. Suplement nie może stanowić zamiennika zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny stosować tego preparatu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Atlantafalconsjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Atlantafalconsjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony